Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Є.Коновальця, 6, 8 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

 

Розглянувши звернення управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92, 120, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (код єдрпоу 37519833) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2014га в постійне користування для обслуговування нежитлових приміщень - будівлі за адресою вул. Є.Коновальця, 8.

2.Дати дозвіл управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (код єдрпоу 37519833) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1892га в постійне користування для обслуговування житлового будинку та нежитлових приміщень за адресою вул. Є.Коновальця, 6.

3.Зобов’язати управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради в шестимісячний термін подати проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в п. 1, 2 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування