Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4275га за адресою вул. Білецька,54 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

 

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 15.06.2018р. №7/25/93

Розглянувши звернення управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92, 120, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (код єдрпоу 37519833) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4275га в оренду терміном на 5 років за рахунок земель водного фонду для обслуговування гідротехнічних споруд з допоміжними будівлями спортивної бази за адресою вул. Білецька, 54.

2.Зобов’язати управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п. 1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування