Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул. Білецька, гр.Бачі Н.І., Марченко О.І., Стецюку В.І.

 

Розглянувши звернення гр.Бачі Надії Іванівни, Марченко Ольги Іванівни, Стецюка Василя Івановича, керуючись ст.12,40,89,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Білецька, гр.Бачі Надії Іванівні, Марченко Ользі Іванівні, Стецюку Василю Івановичу.

2.Передати гр.Бачі Надії Іванівні (рнокпп), Марченко Ользі Іванівні (рнокпп), Стецюку Василю Івановичу (рнокпп) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:02:009:0078) площею 0,10га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Білецька,.

3.Зобов’язати гр.Бачу Надію Іванівну, Марченко Ольгу Іванівну, Стецюка Василя Івановича:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Поіменне голосування