Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0736га за адресою вул. Академіка Студинського,13 підприємству об’єднанню громадян «Тернопільське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих»

 

Розглянувши звернення підприємства об’єднання громадян «Тернопільське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих» , керуючись ст. 12, 120, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл підприємству об’єднанню громадян «Тернопільське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих» (код ЄДРПОУ 05381573) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 0,0736га для обслуговування будівлі за адресою вул. Академіка Студинського,13.

2.Зобов’язати підприємство об’єднання громадян «Тернопільське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування