Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про продаж земельної ділянки площею 0,0145га, надану для обслуговування нежитлової будівлі, гаража за адресою просп.С.Бандери,5 ТОВ «СІБ Інвест»

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «СІБ Інвест», керуючись ст.12,120,128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність товариству з обмеженою відповідальністю «СІБ Інвест» (код ЄДРПОУ ____ земельну ділянку (кад. номер 6110100000:07:015:0084) площею 0,0145га, надану для обслуговування нежитлової будівлі, гаража за адресою просп.С.Бандери,5 на затверджених в пунктах 2,3 цього рішення, умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 74802,09грн. (Сімдесят чотири тисячі вісімсот дві гривні 09коп.)

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додається).

4.Договір оренди земельної ділянки з додатковою угодою, укладений між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «СІБ Інвест», зареєстрований в книзі записів засвідчення факту реєстрації вчинено запис від 31.07.2013 року за №4916 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку. - вважати таким, що втратив чинність після проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

5.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільсортнасіннєовоч» в місячний термін провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

Поіменне голосування