Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0288га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Князя Острозького, гр. Ізай Радмілі Омелянівні, управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

 

Розглянувши звернення гр. Ізай Радміли Омелянівни, управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, керуючись ст.12,120,123,124,186-1 Земельного кодексу України, Законами України „Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр. Ізай Радмілі Омелянівні (рнокпп ____, управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради(код єдрпоу ____ на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років площею до 0,0288га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Князя Острозького,.

2.Зобов’язати гр. Ізай Радмілу Омелянівну, управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування