Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0868га за адресою вул. Тернопільська, гр.Лебонтовій Л.В.

 

Розглянувши звернення гр.Лебонтової Людмили Василівни, керуючись ст.12, 20, 40 123 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Лебонтовій Людмилі Василівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0868га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Тернопільська,.

2.Дозволити гр.Лебонтовій Людмилі Василівні (рнокпп ____ змінити цільове призначення земельної ділянки (кад.номер 6110100000:01:013:0148) площею 0,0868га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Тернопільська,2.

3.Віднести земельну ділянку вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.Лебонтову Людмилу Василівну здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування