Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження Угоди про співфінансування проекту « Будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернопіль та на території Тернопільського району» на 2018 рік

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, ст.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації права громадян на розвиток фізичної культури та спорту, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Угоду про співфінансування проекту «Будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернопіль та на території Тернопільського району» на 2018 рік, згідно з додатком (додається).

2.Вважати рішення Тернопільської міської ради від 15.12.2017 року №7/21/49 «Про затвердження додаткової угоди до Угоди про співфінансування проекту «Реконструкції гідротехнічних споруд веслувального каналу та будівництво центру веслування та водних видів спорт у з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» в м. Тернополі» на 2017 рік таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

Поіменне голосування