Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності

 

Розглянувши звернення релігійної організації «Тернопільсько–Зборівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати релігійній організації «Тернопільсько–Зборівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви» (код ЄДРПОУ ____ в безоплатне користування нежитлові приміщення (будівлю) комунальної власності за адресою м. Тернопіль, вул. Паркова,12 загальною площею 235,2 кв.м, терміном на 10 років, для використання під розміщення дитячого освітнього навчального закладу.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір позички (безоплатного користування) з юридичною особою, вказаною в п.1 даного рішення.

3.Користувачу, вказаному в п.1 даного рішення, в 10денний термін з моменту прийняття рішення звернутися в комунальне підприємство «Земельно-кадастрове бюро» щодо виготовлення довідок про грошову оцінку земельної ділянки і розрахунку місячного розміру плати за землю та провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування