Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0233га за адресою вул. Оболоня, гр.Яримовичу Б.В.

 

Розглянувши звернення гр.Яримовича Богдана Володимировича, керуючись ст.12, 36, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Яримовичу Богдану Володимировичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0233га для ведення городництва за адресою вул. Оболоня,.

2.Надати гр.Яримовичу Богдану Володимировичу (рнокпп ____ в оренду терміном на п»ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:12:016:0010) площею 0,0233га для ведення городництва за адресою вул. Оболоня,.

3.Зобов’язати гр.Яримовича Богдана Володимировича в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування