Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0798га за адресою вул. Микулинецька, гр.Прус Ю.О., Пирогович М.І., Пироговичу Д.О.

 

Розглянувши звернення гр.Прус Юлії Олегівни, Пирогович Марії Іванівни, Пироговича Дениса Олеговича, керуючись ст.12, 40, 89, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр.Прус Юлії Олегівні (рнокпп ____, Пирогович Марії Іванівні (рнокпп ____, Пироговичу Денису Олеговичу (рнокпп ____ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0798га безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Микулинецька,.

2.Зобов’язати гр.Прус Юлію Олегівну, Пирогович Марію Іванівну, Пироговича Дениса Олеговича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування