Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0340га за адресою вул. Чумацька, гр.Лебідко С.М.

 

Розглянувши звернення гр.Лебідко Степана Михайловича, керуючись ст.12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Лебідко Степану Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0340га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Чумацька,.

2.Дозволити гр.Лебідко Степану Михайловичу (рнокпп ____ змінити цільове призначення земельної ділянки (кад.номер 6110100000:01:014:0165) площею 0,0340га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Чумацька,.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.Лебідко Степана Михайловича здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування