Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0509га за адресою вул. Далека, гр.Ширмі В.С.

 

Розглянувши звернення гр.Ширми Віталія Сергійовича, керуючись ст.12, 40, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Ширмі Віталію Сергійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0509га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Далека,.

2.Надати гр.Ширмі Віталію Сергійовичу (рнокпп ____ в оренду терміном на п»ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:004:0113) площею 0,0509га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Далека,.

3.Зобов’язати гр.Ширму Віталія Сергійовича в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування