Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1520га за адресою вул. Бродівська, гр. Струганцю А.В.

 

Розглянувши звернення гр. Струганця Анатолія Володимировича, керуючись ст.12, 79-1, 120, 122, 123, 124, 125, 126, Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Струганцю Анатолію Володимировичу (рнокпп ____ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1520га для обслуговування будівель та споруд з їх реконструкцією під лісопильне та стругальне виробництво за адресою вул. Бродівська,.

2.Вилучити з користування підприємства Укоопспілки «Тернопільський експериментально – механічний завод» (код ЄДРПОУ ____ частину земельної ділянки площею 0,1520га за адресою вул. Бродівська,60, враховуючи згоду землекористувача.

3.Надати гр. Струганцю Анатолію Володимировичу (рнокпп ____ земельну ділянку (кад. Номер 6110100000: 03:001:0216) площею 0,1520га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування будівель та споруд з їх реконструкцією під лісопильне та стругальне виробництво за адресою вул. Бродівська,60.

4.Зобовяз’ати гр. Струганця Анатолія Володимировича в двохмісячний термін провести державну реєстрацію права на земельну ділянку.

4.1.Після проведення державної реєстрації речового права на земельну ділянку, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3 даного рішення, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

5.Зобов'язати підприємство Укоопспілки «Тернопільський експериментально – механічний завод» в двомісячний термін внести зміни в земельно – облікову документацію у встановленому законодавством порядку.

Поіменне голосування