Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,3000га за адресою вул. Поліська ТОВ «Терком»

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Терком», керуючись ст.12, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України, «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Терком» (код ЄДРПОУ ____ технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) площею 2,3000га для обслуговування будівлі виробничої бази за адресою вул. Поліська.

2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Терком» (код ЄДРПОУ ____ в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку (кад. номер 6110100000:03:003:0010) площею 2,3000га для обслуговування будівлі виробничої бази за адресою вул. Поліська.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Терком» в двомісячний термін провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

Поіменне голосування