Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в пункт 2 рішення міської ради від 04.04.2017р. №7/14/193 «Про припинення права користування земельною ділянкою та внесення змін в рішення міської ради від 18.07.2014р.№6/49/100 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,70га для завершення будівництва та обслуговування церкви за адресою вул. Бригадна Парафії храму Святого Миколая УАПЦ»

 

Розглянувши звернення релігійної організації «Парафія Святителя Миколая Чудотворця міста Тернопіль Тернопільської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату», керуючись ст.12 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в пункт 2 рішення міської ради від 04.04.2017р. №7/14/193 «Про припинення права користування земельною ділянкою та внесення змін в рішення міської ради від 18.07.2014р.№6/49/100 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,70га для завершення будівництва та обслуговування церкви за адресою вул. Бригадна Парафії храму Святого Миколая УАПЦ»: замість слів «Парафії храму Святого Миколая УАПЦ» читати «релігійній організації «Парафія Святителя Миколая Чудотворця» міста Тернопіль Тернопільської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату».

Поіменне голосування