Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0031га за адресою вул. М.Коцюбинського гр.Вавриковичу М.П.

 

Розглянувши звернення гр.Вавриковича Михайла Петровича, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Вавриковичу Михайлу Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0031га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. М.Коцюбинського.

2.Передати гр.Вавриковичу Михайлу Петровичу (рнокпп ____ безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:07:005:0056) площею 0,0031га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. М.Коцюбинського.

3.Зобов’язати гр.Вавриковича Михайла Петровича:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції гаража.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Поіменне голосування