Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3706га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Спортивна комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільсь

 

Розглянувши звернення комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, керуючись ст.12,92,123,125,126,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради (ЄДРПОУ ____ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3706га в постійне користування, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Спортивна.

2.Надати комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради (ЄДРПОУ ____ земельну ділянку площею 0,3706га (кад. Номер 6110100000:04:002:0059) в постійне користування, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Спортивна - за рахунок земель не наданих у користування та не переданих у власність.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2 даного рішення, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати комунальне підприємство фірму «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування