Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0249га за адресою вул. Урожайна, гр.Яценко Н.М.

 

Розглянувши звернення гр.Яценко Наталії Миколаївни, керуючись ст.12,40,79-1,107,116,118,120,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Яценко Наталії Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0249га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Урожайна,

2.Припинити гр.Френдію Роману Дмитровичу (рнокпп ____ право користування земельною ділянкою площею 0,0249га (кад.номер 6110100000:01:004:0047) за адресою вул. Урожайна, , враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Передати гр.Яценко Наталії Миколаївні (рнокпп ____ безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:01:004:0047) площею 0,0249га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Урожайна,

4.Зобов’язати гр.Яценко Наталію Миколаївну:

4.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

4.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Поіменне голосування