Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0683га за адресою вул. Загребельна, гр.Оробчуку В.Г.

 

Розглянувши звернення гр.Оробчука Василя Григоровича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Пункт 37 додатку до рішення міської ради від 22.12.2009р. №5/31/59 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі» (гр.Оробчук П.В., Оробчук В.Г.) – вважати таким, що втратив чинність.

2.Дати дозвіл гр.Оробчуку Василю Григоровичу (рнокпп ____ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0683га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Загребельна,.

3.Зобов’язати гр.Оробчука Василя Григоровича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування