Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0160га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. І.Франка, 10а управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

 

Розглянувши звернення управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, керуючись ст.12,92,123,125,126,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (ЄДРПОУ ____ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0160га в постійне користування, для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. І.Франка, 10а.

2.Надати управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (ЄДРПОУ ____ земельну ділянку загальною площею 0,0160га (кад. номер 6110100000:02:024:0031) в постійне користування, для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. І.Франка, 10а.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2 даного рішення, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування