Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про припинення права користування земельною ділянкою закритому акціонерному товариству «Тернопільагроспецмонтаж» за адресою вул. Текстильна,34

 

Розглянувши клопотання гр.Добровольського М. Я. щодо користування землею закритого акціонерного товариства «Тернопільагроспецмонтаж», керуючись ст. 12, 141 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити Закритому акціонерному товариству «Тернопільагроспецмонтаж» (код ЄДРПОУ 0____ право користування земельною ділянкою площею 0,923873га за адресою вул. Текстильна,34 в зв’язку із припиненням діяльності підприємства.

2.Державний акт на право постійного користування землею, виданий закритому акціонерному товариству «Тернопільагроспецмонтаж» за № 177 від 21.01.1997р., вважати таким, що втратив чинність

3.Віднести земельну ділянку, зазначену в пункті 1 даного рішення, до земель не переданих у власність та не наданих в користування.

Поіменне голосування