Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Графік проведення засідань постійних комісій Тернопільської міської ради

Відповідно до  п.4.2. регламенту сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання: "Усі засідання Ради, її виконкому та виконавчих органів є відкритими, окрім засідань чи розгляду окремих питань, закритий розгляд яких передбачено законом. Засідання тимчасових контрольних комісій можуть проводитись закрито у порядку визначеному законом, комісія може прийняти рішення про закрите засідання. В окремих випадках згідно діючого законодавства відповідно до рішення комісії може бути проведене закрите засідання"

***

2019 рік

Назва комісії

Голова комісії

Час проведення

Місце проведення

Куратор комісії

Орієнтовний порядок денний засідань комісій

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько В.В.

06.06.2019 р.

08:00

Зелена  кімната Харів Н.Т.  

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

06.06.2019 р.

08:30
Депутатська кімната Вітик В.Б.  
Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів Ібрагімов М.Р.

06.06.2019 р.

08:30
Зелена кімната Харів Н.Т.  
з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег

Андрійович

Четвер

06.06.2019р.  08:00

депутатська кімната

Бабій К.С.  
Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько В.В.

05.06.2019 р.

12:00

Депутатська кімната

Харів Н.Т. Орієнтовний перелік
з питань містобудування

Паньків

Наталія

Миколаївна

Четвер

30.05.2019р. 12:00

депутатська кімната

Чорна Ю.О. Орієнтовний перелік
з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов

Михайло

Раджепович

Середа

29.05.2019р. 12:00

депутатська кімната

Вишньовська К.С. Орієнтовний перелік
з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Середа

29.05.2019р.  16:00

депутатська кімната

Вітик В.Б. Орієнтовний перелік
з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина

Орестівна

Вівторок

28.05.2019р.  14:30

депутатська кімната

Харів Н.Т. Орієнтовний перелік
з гуманітарних питань

Місько

Володимир

Володимирович

П’ятниця

24.05.2019р. 12:00

депутатська кімната

Харів Н.Т. Орієнтовний перелік
Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М

30.05.2019 р.

12:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О. Орієнтовний перелік  
Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько В.В.

24.05.2019 р.

12:00

Депутатська кімната

Харів Н.Т. Орієнтовний перелік
Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Редьква Н.М.

22.05.2019 р.

15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О. Орієнтовний перелік
Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

15.05.2019 р.

12:00

Депутатська кімната

Герасименко З.В.  
Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

 

Гевко

Галина Орестівна

14.05.2019 р.

14:00

Депутатська

кімната

Вишньовська К.С. Орієнтовний перерлік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина Орестівна

Понеділок

15.04.2019р. о 14.30 год

Депутатська кімната Харів Н.Т. Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег Андрійович

П’ятниця

05.04.2019р. о 08.00 год.

депутатська кімната Бабій К.С. Орієнтовний перелік

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Редьква Н.М.

03.04.2019 р.

14:00

Депутатська

кімната
Чорна Ю.О. Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Середа

03.04.2019р. о 16.00 год.

депутатська кімната Вітик В.Б. Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Середа

03.04.2019р. о 12.00 год.

депутатська кімната Герасименко З.В. Орієнтовний перелік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина Орестівна

Вівторок

02.04.2019р. о 14.30 год.

Зал засідань Вишньовська К.С. Орієнтовний перелік

з гуманітарних питань

Місько Володимир 
Володимирович

Вівторок

02.04.2019р. о 14.00 год.

депутатська кімната Харів Н.Т.  Орієнтовний перелік

з питань містобудування

Редьква Назарій Михайлович

Понеділок

02.04.2019р. о 16.00 год.

депутатська кімната Чорна Ю.О. Орієнтовний перелік

з   питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Г.О.

25.03.2019 р.

14:30

Депутатська кімната Герасименко З.В. Орієнтовний перелік
з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності Гевко Г.О.

12.03.2019 р.

12:00

Депутатська кімната Харів Н.Т. Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

П’ятниця

22.02.2019р. о 08.00 год.

 

Зелена кімната

 

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

21.02.2019р.

16.00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

 

з питань містобудування

Паньків

Наталія

Миколаївна

Четвер

21.02.2019р. об 11.00 год.

Зелена кімната

 

Чорна Ю.О.

Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

20.02.2019 р.

15:00

Зелена кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

19.02.2019р.

16.00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

Вівторок

19.02.2019р. о 14.30 год.

 

Зал засідань

 

Вишньовська К.С.

Орієнтовний перелік

з гуманітарних питань

Місько
Володимир
Володимирович

Вівторок

19.02.2019р. о 14.00 год.

Зелена

кімната

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

 

з питань бюджету та фінансів

 

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

 

П’ятниця

15.02.2019р. о 14.00 год

Зелена

кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний перелік

Постійна комісія з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

13.02.2019р.

16.00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Г.О.

07.02.2019 р.

14:30

Зелена кімната

Вишньовська К.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М.

28.01.2019 р.

11:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний порядок

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 рік

Назва комісії

Голова комісії

Час проведення

Місце проведення

Куратор комісії

Орієнтовний порядок денний засідань комісій

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

 

19.12.2018р.  08.45 год.

Зелена кімната

 

 Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок 

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Г.О.

19.12.2018р.  08.30 год

Зал засідань

 

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок 

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук О.А.

19.12.2018р. 08.30 год.

кабінет організаційного відділу ради

Бабій К.С.

Орієнтовний порядок 

з питань бюджету і фінансів

Ібрагімов М.Р.

17.12.2018р. 
12.00 год.

Зелена кімната

Вишньовська К.С.

Орієнтовний порядок 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

12.12.2018р.

16.00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок 

з питань бюджету            і фінансів

Ібрагімов М.Р.

12.12.2018р. 
12.00 год.

Зал засідань 

Вишньовська К.С.

Орієнтовний порядок 

з питань містобудування

Паньків Н.М.

12.12.2018р.
15.00 год.

Зелена кімната

 

Чорна Ю.О.

Орієнтовний порядок 

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук О.А.

11.12.2018р. 
16.00 год.

Зал засідань

 

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок 

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Г. О.

11.12.2018р.        14.00 год.

Зал засідань

 

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок 

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

 

11.12.2018р.        10.00 год.

Зелена кімната

 

 Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок 

Орієнтовний порядок 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

 

 06.12.2018р.        15.00 год

Зелена кімната

Вишньовська К.С.

Орієнтовний порядок 

 

з гуманітарних питань

 

Місько В.В.

06.12.2018р.        12.00 год.

 Зелена
кімната

Бабій К.С.

Орієнтовний порядок 

Доповнений перелік питань

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

28.11.2018 р.

16:00

Зелена кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний порядок 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Г.О.

22.11.2018 р.

08:30

Зелена кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний порядок 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук О.А.

22.11.2018 р.

08:45

каб.№38

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М.

22.11.2018 р.

08:30

каб.№26

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

22.11.2018 р.

08:40

Зелена кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

 

Зінь І.Ф.

20.11.2018р.

16.00

Зелена кімната

Вітик В.Б..

Орієнтовний порядок

Орієнтовний порядок

з питань містобудування

Редьква

Назарій

Михайлович

четвер

15.11.2018р.

11:00

«зелена» кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний порядок

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов

Михайло

Раджепович

п’ятниця

16.11.2018р.

10:00

«зелена» кімната

Герасименко З.В.

Орієнтовний порядок

з гуманітарних питань

Місько

Володимир

Володимирович

понеділок

19.11.2018р.

14:00

«зелена» кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег

Андрійович

понеділок 

19.11.2018р.

14:00

зал засідань

Герасименко З.В.

Орієнтовний порядок

з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина

Орестівна

вівторок

20.11.2018р.

14:30

зал засідань

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

14.11.2018р.

09:45

Зелена кімната

Зелена кімната

Орієнтовний порядок

з питань містобудування

Редьква Назарій Михайлович

14.11

середа

09.00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.04.2018р. №7/24/108 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4275га за адресою вул.Білецька,54 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради»

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

14.11

середа

09.30

 

Зелена кімната

Герасименко З.В.

Про внесення змін в рішення міської ради від 05.10.2018 р. №7/28/42 «Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2018 рік»

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

13.11.2018 р.

16:30

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок:

Про надання дозволу

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

12.11.2018 р.

16:00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук О.А.

12.11.2018 р.

14:00

Зал засідань

Харів Н.Т. Орієнтовний порядок 

Спільне засідання постійних комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму,

з питань бюджету та фінансів

Зінь І.Ф.

 

 

 

 

Ібрагімов М.Р

08.11.2018 р.

09:30

Зал засідань

Вітик В.Б.

 

 

 

 

 

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

 

Зінь І.Ф.

07.11.2018р.

09:00

Зал засідань

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М.

09.11.2018 р.

11:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний порядок

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

 

Гевко Г.О.

18.10.2018 р.

12:00

Депутатська кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук О.А.

05.10.2018 р.

08:40

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов М.Р.

05.10.2018 р.

08:45

Зелена кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула А.П.

04.10.2018 р.

14:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

04.10.2018 р.

16:00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування Паньків Н.М.

04.10.2018 р.

15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

 Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула А.П.

04.10.2018 р.

10:00

Зелена кімната

   

 Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула А.П.

03.10.2018 р.

15:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег

Андрійович

четвер 

04.10.2018р.

09:00

депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків

Наталія

Миколаївна

середа

03.10.2018р.

15:30

депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько

Володимир

Володимирович

середа

03.10.2018р.

14:00

зал засідань

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов

Михайло

Раджепович

середа

03.10.2018р.

12:00

«зелена» кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула

Андрій Петрович

01.10.2018 р.

11:00

депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

вівторок 

02.10.2018р.

16:00

«зелена» кімната

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина

Орестівна

вівторок

02.10.2018р.

14:30

депутатська кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула А.П.

25.09.2018 р.

16:00

Зал засідань

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М.

25.09.2018 р.

15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

 Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула А.П.

21.09.2018 р.

14:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

 

Гевко Галина Орестівна

19.09

Вівторок

14.30

Депутатська

кімната

Мужилівська К.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

14.09.2018 р.

16:00

Депутатська кімната

Вітик В.Б.

 

з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

17.08.2018р. 08:30

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

з питань містобудування

Редьква Назарій Михайлович

17.08.2018р. 08:00

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

16.08.2018р. 15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

14.08.2018р. 14:30

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

14.08.2018р. 11:00

Депутатська кімната

Герасименко З.В.

 

з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

07.08.2018р. 11:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

08.08.2018р. 08:30

Зелена кімната

Герасименко З.В.

 

з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

08.08.2018р. 08:30

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

07.08.2018р. 08:00

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

07.08.2018р. 12:00

Депутатська кімната

Мужилівська К.В.

 

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь Іван Федорович

06.08.2018р. 16:00

Зелена кімната

Вишньовська К.С.

 

з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

03.08.2018р. 11:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з питань містобудування

Редьква Назарій Михайлович

26.07.2018р. 15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

27.07.2018р. 12:00

Зелена кімната

Герасименко З.В.

 

з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

30.07.2018р. 15:00

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь Іван Федорович

31.07.2018р. 15:00

Зелена кімната

Вишньовська К.С.

 

з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

01.08.2018р. 11:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

перенесено

Зал засідань

Мужилівська К.В.

 

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

08.08.2018р.08:00

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

27.07.18р., 12:00

Зелена кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Редьква Н.М. (заступник голови комісії)

26.07.18р., 15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

перенесено

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

17.07.18р., 14:30

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

18.07.18р., 15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

19.07.18р., 12:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

11.07.18р., 15:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

10.07.18р., 16:30

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов Михайло Раджепович

04.07.18р., 16:00

Зелена кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

03.07.18р., 15:00

Депутатська кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

04.07.18р., 14:00

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

19.06.18р., 14:30

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

15.06.18р., 08:30

Кабінет секретаря ради

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Балук Любомир Іванович

15.06.18р., 08:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

15.06.18р., 08:45

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

13.06.18р., 15.00 год.

Зал засідань

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Балук Любомир Іванович

13.06.18р., 12.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

15.06.18р., 08.00 год.

Депутатська кімната

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

12.06.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

12.06.18р., 14.30 год.

"Зелена кімната"

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

13.06.18р., 12.00 год.

Зал засідань

Герасименко З.В.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

11.06.18р., 10.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

12.06.18р., 11.00 год.

Зал засідань

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

11.06.18р., 15.00 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Ібрагімов Михайло Раджепович

07.06.18р., 16.00 год.

"Зелена кімната"

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

07.06.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

06.06.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

22.05.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

25.05.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

21.05.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

24.04.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

20.04.18р., 08.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

19.04.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

18.04.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

17.04.18р., 14.00 год.

Сесійний зал

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

18.04.18р., 15.00 год.

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

18.04.18р., 10.00 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

17.04.18р., 14.00 год.

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

17.04.18р., 11.00 год.
перенесено

Депутатська кімната

Похила Х.М.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Ібрагімов Михайло Раджепович

13.04.18р., 15.30 год.

Депутатська кімната

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

13.04.18р., 10.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

12.04.18р., 10.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

11.04.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

16.03.18р., 08.00 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

15.03.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

12.03.18р., 13.00 год.

"Зелена кімната"

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

12.03.18р., 14.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

12.03.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

07.03.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

07.03.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Ібрагімов Михайло Раджепович

06.03.18р., 16.00 год.

Депутатська кімната

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

05.03.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Ороновська М.Є.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

28.02.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

26.02.18р., 15.00 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

20.02.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

16.02.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

16.02.18р., 13.30 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

15.02.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

01.02.18р., 12.30 год.

Депутатська кімната

Ороновська М.Є.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

01.02.18р., 15.00 год.

Зал засідань

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

01.02.18р., 16.00 год.

Зал засідань

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Ібрагімов Михайло Раджепович

01.02.18р., 15.00 год.

Депутатська кімната

Вітик В.Б.

 

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Яциковська Оксана Богданівна

31.01.18р., 12.00 год.

Депутатська кімната

Ороновська М.Є.

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

01.02.18р., 12.00 год. перенесено

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

31.01.18р., 12.00 год.

Зал засідань

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

02.02.18р., 08.00 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

25.01.18р., 14.30 год.

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Наталія Миколаївна

26.01.18р., 12.00 год.

Депутатська кімната

Вишньовська К.С.

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

24.01.18р., 14.30 год. перенесено

Депутатська кімната

Харів Н.Т.

 

Постійна комісія міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

Шкула Андрій Петрович

25.01.18р., 11.00 год.

Депутатська кімната

Чорна Ю.О.

 

Спільне засідання постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму та постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

 

17.01.18р. 12:00 год.

Зал засідань

 

 

Спільне засідання постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму та постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

 

10.01.18р. 12:00 год.

Зал засідань

 

 

Спільне засідання постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму та постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

 

04.01.18р. 12:00 год.

Зал засідань

 

 

* в графіку засідань постійних комісій міської ради можливі зміни