Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500га за адресою вул.Центральна,_ с.Кобзарівка (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Кривій Я.П.

Розглянувши звернення гр.Кривої Ярослави Петрівни, керуючись ст.12,40,79-1,107,116,118,120,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Кривій Ярославі Петрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Центральна,_ с.Кобзарівка (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2.Передати гр.Кривій Ярославі Петрівні (рнокпп ____) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6122684800:02:001:0351) площею 0,2500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Центральна,_ с.Кобзарівка (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр.Криву Ярославу Петрівну:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.