Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0033га за адресою вул.Над Ставом с.Глядки Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Білій Г.М.

Розглянувши звернення гр.Білої Галини Михайлівни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр.Білій Галині Михайлівні (рнокпп ____) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0033га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою вул.Над Ставом с.Глядки Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр.Білу Галину Михайлівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.