Сергій Надал підписав угоду з трьома місцевими університетами про формування муніципального замовлення

8 листопада в Українському Домі «Перемога» провели «Ярмарок вакансій для органів місцевого самоврядування Тернопільської області», участь в якому прийняли  представники влади, об’єднаних територіальних громад, працівники сфери освіти, а також студенти вищих навчальних закладів Тернополя.

Спільно з міським головою Тернополя Сергієм Надалом захід відвідала і Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, яка перебуває у Тернополі з робочим візитом. 

Під час заходу Сергій Надал підписав меморандум з ректорами Тернопільських університетів про формування муніципального замовлення спеціалістів для комунальних підприємств, установ, організацій міської ради з числа їх студентів.

«Ця подія є дуже важливою для нас, адже сьогодні розпочинається тісна співпраця між владою, економікою та освітою. У Тернополі є чотири університети, які є гордістю міста  та потужні професійно-технічні навчальні заклади і власне нещодавно на одній із сесії міської ради було прийнято рішення про створення муніципального замовлення спеціалістів,  згідно з яким міська рада буде оплачувати навчання студентів тих виробничих професій, які найбільше необхідні місту сьогодні, а також студентів, які після навчання виявлять бажання працювати в органах місцевого самоврядування і в наших комунальних підприємствах, - наголошує Сергій Надал. -  Адже ні для кого не є секретом, що у нас є істотний брак кадрів, і таким чином ми хочемо стимулювати молодих людей залишатися у рідному місті та працювати на благо держави. І сьогодні я хочу подякувати за тісну співпрацю колективам вищих навчальних закладів, адже їхні студенти є активними учасниками громадського життя міста, і велику кількість успішних проектів ми організовуємо завдяки їхній підтримці».

Як зазначила під час свого виступу Марі Йованович,  Тернопіль є першим і дуже успішним прикладом такої ініціативи, коли місцева влада виявляє довіру студентській молоді і оплачує їм навчання для того, щоб після випуску вони працювали на благо міста.

До слова, захід проводився Тернопільською міською радою спільно з Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується за підтримки USAID.