На тернопільському Театральному майдані пройшов міні-фестиваль «Покрова-2018»

11 жовтня напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва на тернопільському Театральному майдані відбувся міні-фестиваль «Покрова-2018».

В рамках заходу для мешканців та гостей міста  протягом дня діяли різноманітні локації, зокрема, фотовиставка, тир, польова кухня, історична реконструкції боїв та виступи танцювальних колективів. А для  учнів тернопільських шкіл фахівці міського центру фізичного здоров'я населення організували спортивні змагання "Смуга перешкод", участь у яких прийняли близько 40 школярів. Завершився захід концертом за участю відомих тернопільських гуртів.

Очільник Тернополя Сергій Надал зазначив, що тернопільська молодь є дуже активною та з радістю долучається до проведення у місті різноманітних святкових та пам’ятних заходів. А цьогорічний міні-фестиваль «Покрова 2018», організований Молодіжною міською радою у незвичному форматі, є хорошим прикладом патріотизму та виховання у молоді любові до рідного краю і його історичного минулого.