Сергій Надал отримав листа-подяку від Голови Асоціації міст України Віталія Кличка

Днями на адресу міського голови Тернополя Сергія Надала, який також очолює Комітет Правління Асоціації міст України з питань бюджетної політики, надійшов лист- подяка від Голови Асоціації міст України Віталія Кличка за сприяння організації та проведенню у Тернополі Дня діалогу з владою.

Як зазначається у листі, безпосереднє спілкування міських голів з профільними міністрами та народними депутатами під час панельної дискусії «Бюджетне забезпечення територіальних громад через призму секторальних реформ», модератором якої виступив Сергій Надал, сприятиме виробленню спільної позиції АМУ та органів державної влади у важливих питаннях розвитку та життєдіяльності громад.

«Від імені усієї тернопільської громади я щиро дякую Асоціації міст України за значний вклад у розвиток місцевого самоврядування, а також за довіру і надану нам честь провести такий масштабний захід у Тернополі, - зазначає Сергій Надал. – Вдячний також усім, хто відвідав форум та долучився до панельної дискусії, адженаша спільна мета— це самодостатні і сильні громади, здатні забезпечувати високий рівень життя мешканців».