Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення

Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (№ 4865 – VI від 24.05.2012р.) визначено підстави та порядок присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Відповідно до ст. 6 вищевказаного Закону до подання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій необхідно додати узагальнені зауваження та пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення.

Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено Порядок проведення громадського обговорення.

Враховуючи викладене, подаємо для оприлюднення відповідну інформацію.

Найменування об’єкта права власності, якому пропонуюється присвоїти ім’я фізичної особи :

сквер, сформований на території, обмеженої площею Героїв Євромайдану, вулицями Медовою (житловий будинок вул. Медова, 3) та Танцорова (будинок вул. Танцорова, 7) (схема додається).

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти об’єкту права власності:

«Сквер волонтерів пам’яті Віктора Гурняка».

Обгрунтування пропозиції: (інформаційна довідка про Віктора Гурняка).

Ві́ктор Петро́вич Гу́рняк (псевдо «Гарт») народився 8 червня 1987 в с. Городниця Гусятинського району Тернопільської області. 1994 року пішов у перший клас Тернопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №27 , під час навчання у школі був активним учнем, займався у ПЛАСТі. Після закінчення дев’ятого класу школи продовжив навчання в технічному коледжі ТДТУ ім. І. Пулюя (тепер ТНТУ ім. І. Пулюя). У 2004 році став одним із співзасновників та першим курінним куреня ч.77 ім. Івана Гавдиди. Згодом стає членом 15 куреня УСП «Орден Залізної Остроги» ім. Святослава Завойовника. Керував інформаційною ділянкою в Тернопільському ПЛАСТі. Був активним учасником Майдану Революції Гідності. Згодом Віктор, як волонтер, збирав кошти і закуповував необхідні речі, допомагав із транспортуванням і самостійно доправляв вантажі, забезпечуючи необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів у зоні АТО. У липні Віктор став співзасновником воєнно-патріотичної організації «Український легіон». У вересні 2014 року пішов служити добровольцем у батальйон «Айдар». 19 жовтня 2014р. (с-ще Сміле Слов'яносербського району Луганської області) український фотокореспондент, пластун, військовик, боєць 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Міністерства оборони України загинув під час виносу тіла пораненого бійця в зоні АТО.

13 жовтня 2015р. на фасаді Тернопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №27 Тернопільської міської ради було відкрито меморіальну дошку на честь загиблого Віктора Гурняка, а у 2018 році школі присвоєно ім’я Віктора Гурняка.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння об’єкту права власності імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Міський голова Надал С.В., депутат міської ради Зелінка Н.В.

Термін, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Форма громадського обговорення: шляхом надання пропозицій в усній чи письмовій формі, у формі електронної консультації.

Дата громадського обговорення: 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, термін і форма для подання пропозицій (зауважень).

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за адресою: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45 або ж надсилаються електронною поштою на адресу: presarm@gmail.com, arhtern@ukr.net, сайт: www.rada.te.ua, із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Місцезнаходження та адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45 або ж надсилаються електронною поштою на адресу: presarm@gmail.com, arhtern@ukr.net.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

старший інспектор служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру Цимбаліста Марина Олегівна.

Термін і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Тернопільської міської ради : www.rada.te.ua.

Обговорення проходить протягом двох місяців у засобах масової інформації та на сайті.