Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Інформація до громадських слухань щодо врахування громадських інтересів в проектах містобудівних документацій

За результатами розгляду містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» та «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста», розроблених Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, Тернопільською міською радою було прийнято рішення від 24.03.2017р. №7/14/61 «Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» та внесення змін до генерального плану міста, затвердженого рішенням міської ради від 10.08.2010р. №5/37/11» та від 24.03.2017р. №7/14/62 «Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста» та внесення змін до плану зонування міста, затвердженого рішенням міської ради від 23.01.2014р. №6/44/12». Одночасно, вказаними рішеннями було вирішено внести дострокові зміни до зазначених містобудівних документацій за результатами розгляду наданих додаткових пропозицій та зауважень. Прийняті рішення оприлюднено на офіційному сайті Тернопільської міської ради в розділі «Рішення сесії міської ради».

З метою організації розроблення містобудівних документацій по внесенню дострокових змін до генплану та плану зонування території міста та відповідно до Програми оновлення містобудівної документації та створення містобудівного кадастру на 2016-2018 роки, Тернопільською міською радою був укладений договір з Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя №543-01-2017 від 17.08.2017р. на виконання проектно-вишукувальних робіт «м. Тернопіль. Внесення дострокових змін до генерального плану та плану зонування території міста».

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Тернопільська міська рада інформує про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів в проектах містобудівних документацій: «м.Тернопіль. Внесення дострокових змін до генерального плану міста» та «м.Тернопіль. Внесення дострокових змін до плану зонування території міста», які розроблені на замовлення Тернопільської міської ради Державним інститутом проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя (м. Київ).

Детальне ознайомлення з проектами містобудівних документацій «м. Тернопіль. Внесення дострокових змін до генерального плану міста» та «м. Тернопіль. Внесення дострокових змін до плану зонування території міста», графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 10 00 год. до 1300 год., в робочі дні, в приміщенні управління містобудування, архітектури та кадастру міської ради за адресою вул. Коперника,1, 2-й поверх,каб.№205, тел. 40-41-45. Також, з відповідною містобудівною документацією можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради www.rada.te.uaв розділі «Генеральний план м.Тернополя».

Обгрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, стандартів і правил пропозиції (зауваження) громадськості приймаються протягом місячного терміну з 01.12.2017 року по 31.12.2017 року включно у письмовій чи усній формі в управлінні містобудування, архітектури та кадастру по вул. Коперника, 1 або надсилаються електронною поштою на адресу управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради: e-mail: arhtern@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій до проектів зазначених містобудівних документацій від управління містобудування, архітектури та кадастру міської ради: Солоніна Марія Ярославівна – начальник відділу містобудівного планування, Костишин Олександр Васильович – начальник сектору містобудівного кадастру.

 

miskrada_download  

Зведена інформація за результатами розгляду додаткових пропозицій та зауважень до містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до генерального плану міста», «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста» щодо внесення дострокових змін

Зведена інформація за результатами аналізу пропозицій дострокових змін до містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до генерального плану міста», м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста», що надійшли від власників (користувачів) земельних ділянок та пов’язаних з технічними невідповідностями