Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини

 

При розгляді відповідних документів відносно надання статусу та влаштування малолітньої дитини …, …р.н., встановлено, що гр…. самовільно залишила новонароджену дитину в лікувальній установі та зникла, про що складено акт про покинуту новонароджену дитину в лікувальному закладі і яку відмовились забрати додому мати та інші родичі від 14.02.2018року. Державна реєстрація народження дитини проведена згідно ч.2 ст.135 Сімейного кодексу України, відповідно до витягу з ДРАЦСу громадян про державну реєстрацію народження відповідно до ст.126,133,135 Сімейного кодексу України від 21.02.2018року №00019632453.

Керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.22,24 Порядку провадження органами опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати малолітній дитині …, … р.н., статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.Влаштувати малолітню дитину …, … р.н. У Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини на повне державне утримання.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.