Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Надання електронних послуг Пенсійним фондом України:
Пенсійний закликає контролювати своїх роботодавців!
06 жовтня 2016;  автор: admin

При працевлаштуванні багато найманих працівників вважають, що запис у трудовій книжці забезпечує зарахування страхового стажу. Але слід пам’ятати, що сьогодні багато роботодавців намагаються працювати у “тіні”, чим позбавляють своїх працівників соціального захисту. Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже, якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає працівника без стажу.

Перевірку всіх даних, які впливають на пенсійне забезпечення, кожен охочий може здійснити за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: portal.pfu.gov.ua.

Тому, запрошуємо всіх громадян стати користувачами Веб-порталу Пенсійного фонду України та постійно контролювати свої персоніфіковані дані, які впливають на розмір майбутної пенсії – чим знизити ризик прикрих несподіванок, пов'язаних зі стажем та зарплатою, під час призначення (перерахунку) пенсії та інших соціальних виплат.

Для того, щоб стати користувачем Веб-порталу необхідно звернутись до Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою: вул. М.Кривоноса,10 – відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі; майдан Волі,3 – відділ обслуговування громадян у місті Тернополі і написати заяву, згідно якої буде призначено особистий код для реєстрації. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний номер.

 

Ольга Кобіс

заступник начальника відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області