Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Надання електронних послуг Пенсійним фондом України:
Електронний сервіс управління – один із важливих та сучасних механізмів взаємодії з громадськістю
13 травня 2016;  автор: admin

На сьогоднішній день у багатьох громадян час від часу виникає необхідність отримати певну консультацію з питань, які входять до компетенції органів Пенсійного фонду України. Проте людина не завжди може знайти вільний час, щоб безпосередньо відвідати територіальне управління Пенсійного фонду. Тому в Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області велика увага приділяється вдосконаленню та впровадженню нових форм інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання послуг у зручній для громадян формі за допомогою електронних засобів зв’язку, а саме:

  1. Постійно оновлюються матеріали на сайтах Тернопільської міської ради (http://www.rada.te.ua) та Тернопільської районної державної адміністрації http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua) з питань пенсійного забезпечення,
  2. З метою забезпечення більшої доступності до отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування громадян з особливими потребами, запроваджено нову послугу – online-консультування пенсіонерів та громадян, які найближчим часом вийдуть на пенсію, засобами програмного забезпечення «Skype».Консультації надаються за Skype-aдресою: ternopil.ter щовівторка з 10:00 до 12:30.
  3. Проводиться розсилка SMS-повідомлень про можливість отримання пенсійного посвідчення;
  4. Працює «e-mail –пошта» - такий сервіс надає змогу всім зацікавленим користувачам за допомогою електронної пошти зручно й оперативно отримати актуальну інформацію – роз’яснення змін у чинному законодавстві та важливі повідомлення, знаходячись у будь-якій точці світу, де є Інтернет. Електронна адреса Тернопільського об’єднаного управління: ternopil.ter@pfu.gov.ua
  5. Проводиться реєстрація осіб на Веб-порталі Пенсійного фонду України, який надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян (адреса: http://portal.pfu.gov.ua/). Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.

 

Ольга Кобіс

завідувач сектору організаційно-інформаційної

роботи Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області