Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація для пенсіонерів:
Про отримання пенсії з доставкою додому
18 грудня 2017;  автор: admin

Починаючи з 16.09.2017 внутрішньо переміщені особи з інвалідністю І групи можуть отримувати пенсію з доставкою додому за фактичним проживанням / перебуванням. Таку послугу надає ПАТ "Укрпошта" на підставі письмової заяви пенсіонера відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 689.

Така можливість надається також і особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Для цього потрібно надати окрім письмової заяви про переведення пенсії з доставкою додому ще довідку про встановлення І групи інвалідності або висновок лікарсько-консультативної комісії. Але якщо такі документи вже наявні у пенсійній справі, крім заяви інших документів подавати не треба.

Також інформуємо Вас, що у разі неможливості звернутись особисто до органу Пенсійного фонду, структурним підрозділом Фонду буде організовано виїзд спеціаліста за Вашою домашньою адресою для отримання письмової заяви, оскільки такі заяви відповідно до діючих умов надаються особисто пенсіонерами або їх законними представниками.

 

Начальник відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 у місті Тернополі

Людмила Радковська