Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація для пенсіонерів:
Очікується перерахунок пенсій
06 жовтня 2017;  автор: admin

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує, що у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», з 1 жовтня 2017 року буде проведено перерахунок пенсій, а саме: осучаснення пенсій з використанням єдиного показника середньої заробітної плати, який використовується для призначення пенсій в 2017 році, на рівні 3764,40 гривні, та розрахунок розміру пенсії з використанням нового прожиткового мінімуму.

Згідно попередньо проведених актуарних розрахунків орієнтовно передбачається, що 89,7% одержувачів пенсій у місті Тернополі та Тернопільському районі отримають свої пенсійні виплати в підвищеному розмірі.

Зокрема, за попередніми розрахунками: понад 11тисяч пенсіонерів отримають підвищення від 201 до 500 гривень; 8,5 тисяч пенсіонерів отримають підвищення від 501 до 1000 гривень; близько 9 тисяч пенсіонерів отримають підвищення понад 1000 гривень.

Сума додаткових витрат на виплату пенсій в місяць по місту Тернополю та Тернопільському району орієнтовно становитиме 27,3 млн. грн., а до кінця року додаткова потреба орієнтовно становитиме 82 млн. грн.

Об’єднане управління готове до проведення перерахунків пенсій.

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону одержать кошти одночасно: по основній відомості пенсію у попередньому розмірі та по додатковій - суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

 

Начальник Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області  

   Тетяна Глух