Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація для пенсіонерів:
Запрошуємо до “Школи майбутнього пенсіонера”
26 грудня 2016;  автор: admin

Одним із пріоритетних напрямків роботи Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області є робота з майбутніми пенсіонерами. Ще з лютого 2015 року запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії, яка з кожним місяцем набуває все більшого розвитку та збільшується кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються за перевіркою записів в трудових книжках, вибору оптимального заробітку, визначення права на пенсію. Правова оцінка наданих документів здійснюється як безпосередньо у відділах обслуговування громадян об’єднаного управління, так і під час виїзних прийомів.

Непоодинокі випадки, що трудові книжки заповнені з численними  порушеннями Інструкції про порядок ведення трудових книжок, мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслювання, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (для електрозварників, наприклад, про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу цих періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. А якщо людина працювала в інших областях, в країнах, наприклад, СНД, процес одержання  документів, актів перевірок може тривати декілька місяців. Попередня правова експертиза змісту та належного оформлення документів для призначення пенсій є ще одним важливим кроком до поліпшення обслуговування громадян.

Тож, заздалегідь, до настання пенсійного віку, жителі міста Тернополя і Тернопільського району мають можливість звернутися до об’єднаного управління та отримати фахову консультацію і необхідну допомогу з питань пенсійного забезпечення (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).

Наступне заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» відбудеться 28.12.2016 р. за адресою Майдан Волі, 3 відділ обслуговування громадян у м. Тернополі. Початок «уроку» о 16 год. 30 хв.

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області