Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація для пенсіонерів:
Щодо переходу з наукової пенсії на пенсію за віком
23 листопада 2016;  автор: admin

Переведення з трудової пенсії на наукову пенсію (і навпаки) проводиться за нормами ст.45 Закону на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату 9дохід) та інших документів що є в пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду. При цьому заробітна плата визначається із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), з урахуванням якого було сплачено пенсію за нормами цього Закону.

Для обчислення трудової пенсії заробітна плата визначається відповідно до ст. 40 Закону із застосуванням середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, визначеної в Порядку, затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 р. № 4-4, зареєстровано в Мін’юсті України 22.02.2008 р. за № 146/14837.

Заробітна плата для обчислення наукової пенсії розраховується із застосуванням показника середньої номінальної заробітної плати штатних працівників у цілому в економіці України, визначеного Державною службою статистики України, як це передбачено ст. 24 Закону України «Про наукову та наукову-технічну діяльність».

Ольга Долішна

начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій №2

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області