Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація для пенсіонерів:
Обчислення пенсії у зв’язку з переїздом із Російської Федерації
23 листопада 2016;  автор: admin

За статтею 7 Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних держав в галузі пенсійного забезпечення від 13.03.92 р. у разі переселення пенсіонера в межах держав-учасниць Угоди виплата пенсії за попереднім місцем проживання припиняється, якщо пенсія такого самого виду передбачена законодавством держави за новим місцем проживання пенсіонера. Розмір пенсії переглядається відповідно до законодавства держави-учасниці Угоди за новим місцем проживання пенсіонера з дотримання умов, передбачених п.3 ст. 6 цієї Угоди.

Згідно з п. 3 ст. 6 цієї Угоди обчислення пенсій проводиться із заробітної плати (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до стажу.

Якщо в державі-учасниці Угоди введено національну валюту, розмір заробітної плати (доходу) визначається виходячи із офіційно встановленого курсу на момент призначення пенсії.

Заробітна плата для обчислення пенсії визначена виходячи із офіційно встановленого курсу російського рубля до гривні, встановленого Національним банком України на момент призначення пенсії на території України.

 

Галина Гумницька

заступник начальника

ТО УПФУ Тернопільської області