Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
До відома платників:
Подбайте про майбутню пенсію сьогодні!
19 травня 2017;  автор: admin

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Сплата обов’язкових платежів від цієї суми дозволяє зарахувати стаж для гарантування державою соціальних виплат.

На жаль, тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати набули особливого поширення, а проблема боргів із виплати заробітної плати існує не один рік. Керівники деяких підприємств затримують виплату заробітної плати, нараховують та виплачують її менше законодавчо встановленого рівня, ігноруючи вимоги законодавства про працю. Працівники зі свого боку займають мовчазну позицію, боячись втратити своє місце роботи.

Типовими порушеннями роботодавцем трудового законодавства є:

  1. фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;
  2. оформлення працівника на неповний робочий день у разі фактичного виконання роботи впродовж повного періоду робочого часу, установленого на підприємстві;
  3. виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків;
  4. порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам (двічі на місяць);
  5. виплата заробітної плати на рівні, меншому від законодавчо встановленого мінімуму;
  6. невиплата працівникові належних йому виплат, індексації заробітної плати, компенсаційних виплат, надбавок та доплат, встановлених законом.


Якщо Ви вважаєте, що роботодавець порушує ваші трудові права, Ви можете звернутися до управління Держпраці чи органу Державної фіскальної служби або суду. У своєму зверненні надайте факти, що підтверджують відносини з роботодавцем (чеки, накладні, договори з Вашим підписом), які стануть підставою для контролюючих та судових органів для відповідного реагування з метою захисту Ваших прав та конституційних гарантій.

Вирішити проблему легалізації
заробітної плати можливо лише спільними зусиллями.

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, що відповідальність за Вашу
«пенсійну історію» несе не тільки ДЕРЖАВА, а й ВИ самі!

Не позбавляйте себе соціальних гарантій та не сприяйте порушенням трудового законодавства, а натомість, забезпечте собі надійну старість!

У Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області  працює телефон довіри (0352) 52-58-97, за яким кожен може повідомити про випадки заниження роботодавцями офіційної заробітної плати працівникам, виплати її «у конвертах», використання «неофіційної» робочої сили тощо.

Конфіденційність отриманих відомостей гарантується!

Крім того, кожен з нас може перевірити чесність роботодавця щодо сплати ним єдиного соціального внеску (тобто зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії), просто зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на порталі, може отримувати щомісяця у своєму особистому кабінеті дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. У реєстрі зазначено, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, які суми внеску перераховані з цієї заробітної плати, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати тощо. Також вказується спеціальний стаж (за його наявності). Все це дає можливість контролювати свого роботодавця.

Олена Бабій

завідувач сектору

забезпечення наповнення  бюджету

 фінансово-економічного відділу

ТО УПФУ Тернопільської області