Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Актуальні питання діяльності об'єднаного Управління:
«День відкритих дверей»
26 грудня 2017;  автор: admin

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області щоденно приймає більше сотні громадян, які звертаються до установи з актуальних для них питань. Але для більш детального ознайомлення з роботою об’єднаного управління запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до будь-якого відділу та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Провела такий черговий захід начальник відділу обслуговування громадян у місті Тернополі Людмила Травіна.

На зустріч запросили приватних підприємців та керівників підприємств, яким були роз’яснені вимоги чинного законодавства про працю, наголошено на необхідність оформлення трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснено чинне пенсійне законодавство. Присутнім звернули увагу, що виплата заробітної плати нижче встановленого державою мінімального рівня та виплати «у конвертах» без сплати єдиного внеску позбавляють людей права на забезпечену старість, забезпечення у разі інвалідності та є грубим порушенням конституційних норм.

Громадяни з зацікавленістю ознайомились із сучасними інформаційними технологіями, які впроваджуються в Пенсійному фонді, реєстрацією та зручним користуванням Веб-порталом ПФУ.

З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували відвідувачам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області