Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Актуальні питання діяльності об'єднаного Управління:
Флешмоб «Працюй легально!»
22 грудня 2017;  автор: admin

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування та інформування населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проводять ряд заходів.

Черговий флешмоб щодо переваг легальної зайнятості фахівці Фонду провели у відділені поштового зв’язку №1 у місті Тернополі.

Учасники заходу переконували присутніх про важливість офіційного оформлення трудових відносин і рекомендували реєструватись на ВЕБ-порталі електронних послуг ПФУ, де можна самостійно контролювати сплату роботодавцем страхових внесків.

Проведені заходи, безперечно, мають позитивний результат, оскільки Пенсійний фонд надає можливість кожному громадянину здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Дане питання є досить актуальним сьогодні, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають соціальні гарантії та позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

Під час флешмобу працівники об’єднаного управління також розповсюджували інформаційні буклети та листівки.

 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області