Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Актуальні питання діяльності об'єднаного Управління:
Зустріч із літніми людьми під час акції «Єднання поколінь»
21 грудня 2017;  автор: admin

Вже традиційними стали зустрічі літніх людей у Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка, який відкрили за сприянням Тернопільської міської ради до Міжнародного дня людей похилого віку. З нагоди Дня Святого Миколая до пенсіонерів завітав очільник міста Тернополя Сергій Надал, заступник міського голови Леонід Бицюра та начальник Тернопільського об’єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух.

«Старше покоління не завжди потребує матеріальних подарунків, інколи їм не вистачає уваги, тепла і спілкування, і даний проект дає людям таку можливість» – зазначив міський голова, привітав присутніх із святом святого Миколая та вручив подарунки.

У  свою чергу начальник об’єднаного управління Тетяна Глух заявила, що в місті проживає більше 50 тисяч пенсіонерів, і такий центр дозвілля, дасть змогу літнім людям які потребують уваги проводити час із користю та задоволенням.

Сюрпризом для учасників заходу став Кирило Богданюк. Цей студент юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету має неабиякий талант  -  за допомогою праски та воскових олівців хлопець творить дива. Мальовничі картини, які виникають в процесі, зачаровують своєю індивідуальністю та красою. Тетяна Григорівна вручила невеличкий подарунок Кирилу від працівників Фонду, та подякувала за картину, яку художник подарував управлінню з нагоди Дня соціального працівника.

 Неймовірний пейзаж, який з'явився за лічені хвилини Кирило подарував меру міста. Присутніх настільки вразила техніка виконання картин, що багато пенсіонерів взяли участь у майстер-класі.