Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Тернопільська ОДПІ інформує:
До уваги платників податків
26 грудня 2017;  автор: admin

Керівництво Головного управління ДФС у Тернопільській області, відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області Головного управління ДФС в області, вкотре доводить інформацію до широкого кола громадськості Тернопільщини та суб'єктів господарської діяльності області щодо спроб шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів.

Зокрема, здійснюючи телефонні дзвінки із телефонних карток мережі стільникового зв'язку, а також надсилаючи СМС-повідомлення суб'єктам підприємницької діяльності, представляючись керівниками податкових органів, - шахрайським методом вимагають у них готівкові кошти.

Такі авантюри з боку шахраїв мали місце в червні п.р. на території Ланівецького та Збаразького районів, коли невідомі особи, представляючись керівниками податкових органів, телефонували СГД (надсилали СМС-повідомлення) засобами мобільного зв'язку та шахрайським методом вимагали перерахувати їм готівкові кошти на банківські карткові грошові рахунки для залагодження питань пов'язаних із проведенням у них перевірок, надання матеріальної допомоги чи на якісь інші вигадані нагальні потреби.

Окрім цього, злочинна діяльність «телефонних шахраїв» особливо активізувалась напередодні новорічних та Різдвяних свят.

Так, у поточному місяці суб'єктам підприємницької діяльності області неодноразово телефонувала номера мобільного оператора 095-606-53-18 невстановлена особа, яка представляючись працівником фіскальної служби та просила терміново перетелефонувати за номером 050-834-56-87, де їм нібито буде дано вказівки від імені керівництва податкового органу щодо перерахунку певної суми грошей для надання матеріальної допомоги чи на якісь інші вигадані нагальні потреби.

Окрім цього, однією із шахрайських спроб злочинним шляхом заволодіти коштами, є надсилання в адресу СГД області CMC-повідомлень про надання матеріальної допомоги, або організації застіль. Зокрема, такі повідомлення надходили з номера 095-047-93-61.

Завдячуючи пильності свідомих суб'єктів підприємницької діяльності, зазначені афери з боку «телефонних шахраїв», своєї реалізації не знайшли.

Проте як свідчить практика, частина громадян та суб'єктів підприємницької діяльності все ж таки ведуться на такі афери і надають грошові кошти злочинцям, які представляються службовими особами фіскальної служби та в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної Фіскальної служби в цілому.

Тому, вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Тому, звертаємось до небайдужих громадян та суб'єктів підприємницької діяльності Тернопільщини про відому будь-яку інформацію по кожному вищенаведеному факту неправомірних дій у відношенні суб'єктів господарської діяльності області, направлених на заплямування честі та репутації ГУ ДФС в області і Тернопільської митниці ДФС, - просимо негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції щодо встановлення та документування осіб, які причетні до вищезгаданих шахрайських дій, а також повідомляти оперативного чергового (міськ. тел. № (0352) 43-46-45, 43-04-16-факс), або ж особисто звертатись у відділ внутрішньої безпеки Головного управління за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 (міськ. тел. № (0352) 43-46-38, моб. тел. № 098-992-42-82).