Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Тернопільська ОДПІ інформує:
Отримав формений одяг та розраховується
01 листопада 2017;  автор: admin

Бухгалтер фірми, що реалізовує пальне, запитує, чи потрібно включати до зарплати працівника вартість форменого одягу, який був отриманий заправником невдовзі перед звільненням і не повернутий?

Як зазначила начальник управління обслуговування платників Тернопільської ОДПІ Лілія Волянюк, відповідно до статті 165. Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається, зокрема, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, що надаються роботодавцем у тимчасове користування платнику податку, який перебуває з ним у трудових відносинах. Порядок забезпечення, перелік та граничні строки використання такого одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту встановлюються Кабінетом Міністрів України або спеціальними галузевими нормами.

У разі, якщо працівник, припинає трудові відносини з працедавцем та не повертає йому спеціальний, формений одяг, взуття чи інші засоби індивідуального захисту, граничний строк використання яких ще не настав, то вартість такого майна включається до складу місячного оподатковуваного доходу такого працівника. Це передбачено у статті 164 Кодексу.


Матеріали Тернопільської ОДПІ