Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Виконавчі органи ради:
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології
10 січня 2011;  автор: admin

 

 Лесів Микола Федорович - начальник управління

 Графік прийому громадян - щоп'ятниці з 14 до 16 год. за адресою: вул. Кн. Острозького, 6

 м. Тернопіль, вул. Коперника,1

 тел. 525848

2

Ярема Петро Іванович

Водій автомобіля

525848

Сектор з питань енергозабезпечення

3

Савечко Павло Михайлович

Завідувач сектору

525333

4

Копит Галина Михайлівна

Головний спеціаліст

525833

Відділ документообігу, діловодства та контролю

5

Михалків Марія Омелянівна

Начальник відділу документообігу, діловодства та контролю

525308

6

Лисак Ірина Вікторівна

Заступник начальника відділу документообігу, діловодства та контролю

521390

7

Слободян Оксана Ігорівна

Головний спеціаліст з розгляду заяв відділу документообігу, діловодства та контролю

521390

8

Федчишин Марія Іванівна

Старший інспектор відділу документообігу, діловодства та контролю

525848

Юридично-договірний відділ

9

 

Начальник юридично-договірного відділу

525422

10

Хромчак Роман Олексійович

Головний спеціаліст юридично-договірного відділу

525422

11

Рудницька Ірина Іванівна

Головний спеціаліст юридично-договірного відділу

525422

Фінансово-бухгалтерський відділ

12

Кравець Надія Федорівна

Начальник фінансово-бухгалтерського відділу

526943

13

Кабанова Наталія Федорівна

Заступник начальника фінансово-бухгалтерського відділу-головний бухгалтер

526396

14

Баранець Антоніна Андріївна

Головний спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу

252630

15

Кузьмович Олена Іванівна

Головний спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу

252630

Відділ з експлуатації та ремонту житлового фонду

16

Муца Ганна Михайлівна

Заступник начальника управління-начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

528314

17

Мокляк В’ячеслав Іванович

Заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

250494

18

Чурілов Олександр Валерійович

Головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

525218

19

Ремеза Мар’яна Ігорівна

Головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

525218

20

Бобко Ірина Богданівна

Головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

528314

Відділ інженерно-транспортної інфраструктури

21

Дроздовський Андрій Казимирович

Заступник начальника управління-начальник відділу інженерно - транспортної інфраструктури

525833

22

Ткач Микола Євгенович

Головний спеціаліст відділу інженерно - транспортної інфраструктури

528314

23

Сусла Христина В’ячеславівна

Головний спеціаліст відділу інженерно - транспортної інфраструктури

520679

24

Гавліч Олена Володимирівна

Головний спеціаліст відділу інженерно - транспортної інфраструктури

520679

Відділ благоустрою та екології

25

Соколовський Олег Іванович

Заступник начальника управління-начальник відділу благоустрою та екології

254716

26

Лобурак Оксана Василівна

Заступник начальника відділу благоустрою та екології

254685

27

Ілліч Оксана Здиславівна

Головний спеціаліст відділу благоустрою та екології

254685

28

Клімчук Микола Андрійович

Головний спеціаліст відділу благоустрою та екології

254685

29

Протасевич Віктор Олегович

Головний спеціаліст відділу благоустрою та екології

254934

30

Молодецька Світлана Ярославівна

Головний спеціаліст – ландшафтник відділу благоустрою та екології

254934



Графік роботи:

Понеділок – четвер: 8.00–17.15, п’ятниця: 8.00-16.00

Обідня перерва: 13.00–14.00.

 

Години прийому щодо надання адміністративних послуг:

з понеділка по четвер з 08.00 до 17.15год., і у п’ятницю з 08.00 до 16.00год.

 

Контактна інформація:

адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Коперника,1, тел/факс. 52-58-48,

e-mail: gkge@ukr.net.

 

 

Інформаційні картки

 

 

ПОЛОЖЕННЯ