Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Проблеми з дитсадком
22 травня 2017; автор: Соломія
доброго дня.хочу звернути вашу увагу на садочок14 де навчається моя дитина.в нас в групі немає відповідного майданчику на вулиці де б дітки змогли погратися.Чому в садочку батьки ,майданчик мають робити за свій рахунок?прошу міську раду виділити кошти і зробити майданчики для дітей у 14 садіку.Дякую
ремонт двору
22 травня 2017; автор: Віталія
Коли буде проведено ремонт двору по вул. Київській 11-11А? Стан тротуарів та проїжджої частини вжахливому стані вже не перший рік.
тротуар
22 травня 2017; автор: сергій
Дорого дня. Від шостого магазину в сторону Нового світу по вул. Транспортна попри колію є доріжка. По ній їздять машини чим навозять болото з газону і у мокру погоду через те болото і калюжі перейти важко. Який статус цієї доріжки? Якщо це дорга для автомобілів то зробітійь тротуар якщо ні то встановіть прешкоди для проїзду транспорту і відремонтуйте її (від автомобілів повитріскував асфальт, утворились вибоїни, ями) Вирішіть це питання по цій доріжці проходить велика кількість людей з мікрорайону до зупинок громадського транспорту на вул. Збаразькій \\\\r\\\\nВідповідь міської ради.\\\\r\\\\nЗ метою недопущення руху транспорту по пішохідній доріжці поблизу залізничної колії, у весняно-літній період 2015 року заплановано влаштувати обмежувачі руху транспортних засобів у вигляді на півсфер) зі сторони пров. За Рудкою та вул.. Транспортної. На дворі вже 2017 рік а ніяких півсфер немає про ремонт навіть не кажу.
незавершений ремонт
22 травня 2017; автор: Юрій
Добрий день. По вул. кн.Острозького буд.40 незавершено ремонт прибудинкової території. Коли буде завершено ремонт? Роботи всього на одну годину максимум чотири
транспорт
22 травня 2017; автор: Кононенко Т.О.
Скарга на роботу маршруту № 6 - А. 19.05.2017 р. водій даного маршруту не заїхав на вул.Броварну об 13.02 (відповідно до розкладу руху автобусів на автобусному маршруті, який введений в дію 12.12.2016 року). Прочекала з 12.55 до 13.25 год., так і не було. Їхала тим же маршрутом від дитячої поліклініки о 12.40, так водій біля 6-го магазина почав казати, що не встигає і на Броварну заїжджати не буде... Люди почали обурюватися, то заїхав))) А назад як видно не потрібно?????\\r\\nІ це не поодинокий випадок. \\r\\nТакож водії взяли собі в приклад не їхати по маршруту о 16.00 год. з автовокзалу (три рази я намагалась сісти на цей маршрут біля дитячої поліклініки)...Не дочекалася не разу)))\\r\\nПрошу навести порядок на даному маршруту і надати відповідь про проведені дії
22 травня 2017; автор: Ярослав
мешканці по вул Київська 11 .11а . 11б . 9 разом близько 600квартир просимо вже 20 років підведіть до наших будинків дворове освітлення . освітлювальних ліхтарів і стовбів ніколи тут небуло .
Поліклініка
22 травня 2017; автор: Андрій Богданович
Доброго дня! Скажіть ,будь-ласка,чи є платними проходження УЗД в поліклініці №3 ,24 каб. для жителів мікрорайону,чи це вважається добровільно-примусовими внесками? І ще-направлення від лікаря дільничого не впливає на безкоштовне обстеження? Якщо все-таки,оплата 50 грн. потрібна,то де воно фіксується?
реєстрація
22 травня 2017; автор: Володимир
де і як змінити місце реєстрації з м. Тернопіль в с. Петриків?
каналізація по асфальті
22 травня 2017; автор: Галина
Доброго дня! Пане мер, до Вас звертаються жителі вулиць Глибокої і Глиняної. У на на протязі тривалого часу ( більше року) , на розі наших вулиць тече каналізація - преріодично 1 раз на тиждень, останнім часом по понеділках або у неділю ввечері. нечистоти течуть прямо по асфальті, людям під браму(по рельєфу). Про запах і антисанітарію говорити ..... Автомобілі їдуть по дорозі і хлюпають у тих нечистотах.(раніше , коли не по понеділках було, то в нечистотах "купались" автомобілі відвідувачів бані) Потім аромати довго пахнукть.Якраз на тиждень, до нового викиду, вистачає. водоканал каже, що то не їх компетенція, а користувачів. Тобто це ми самі і винні? Куди нам звертатися в такому випадку?просимо Вас звернути увагу на цю нагальну проблему і сприяти її вирішенню. Попереду літо, пригріє сонечко...
незавершений ремонт
19 травня 2017; автор: мешканці Симоненка 5
Доброго дня!!!!!!! До Вас звертаються мешканці будинку за адресою СИМОНЕНКА 5. Річ в тому, що нам було обіцяно капітальний ремон двора, ще в липні 2016 року, він розпочався тільки в ЛИСТОПАДІ. Через погодні умови, був припинений ( зима) В 2017 році вже травень місяць, так і не продовжується. КОЛИ РЕМОНТ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО? Ми мешканці обурені, що нові ремонти розпочнаються, а у нас не продовжується. ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ, КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬ РЕМОНТ?