Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
.
22 травня 2017; автор: галина
Шановний пане мер, хочу запитати, а Ви в курсі того, що вже кінець травня, а в садочках і не думають завгоспи видавати на групи туалетний папір, мило і т.д., що треба знову збиратись батькам і здавати кошти на миючі засоби. Півроку пройшло, вихователі пропонують приносити все самим батькам, бо іншого виходу не бачать. Де ті ваші виділені по 100 грн на дитину? На що вони йдуть?
території дитячих садків
22 травня 2017; автор: оксана онищук
В минулому році міська рада почала ремонти дворів дитячих садків, це надзвичайно приємно для батьків та дітей. Вже травень 2017 року, а ні в якому садочку ремонти дворів не проводяться. Мені прикро, що моя дитина переступає та падає на території де повинна бути найкраща територія. Адже в місті ремонтуються двори, дороги, а діти чомусь в останню чергу. ?
Проблеми з дитсадком
22 травня 2017; автор: Соломія
доброго дня.хочу звернути вашу увагу на садочок14 де навчається моя дитина.в нас в групі немає відповідного майданчику на вулиці де б дітки змогли погратися.Чому в садочку батьки ,майданчик мають робити за свій рахунок?прошу міську раду виділити кошти і зробити майданчики для дітей у 14 садіку.Дякую
ремонт двору
22 травня 2017; автор: Віталія
Коли буде проведено ремонт двору по вул. Київській 11-11А? Стан тротуарів та проїжджої частини вжахливому стані вже не перший рік.
тротуар
22 травня 2017; автор: сергій
Дорого дня. Від шостого магазину в сторону Нового світу по вул. Транспортна попри колію є доріжка. По ній їздять машини чим навозять болото з газону і у мокру погоду через те болото і калюжі перейти важко. Який статус цієї доріжки? Якщо це дорга для автомобілів то зробітійь тротуар якщо ні то встановіть прешкоди для проїзду транспорту і відремонтуйте її (від автомобілів повитріскував асфальт, утворились вибоїни, ями) Вирішіть це питання по цій доріжці проходить велика кількість людей з мікрорайону до зупинок громадського транспорту на вул. Збаразькій \\\\r\\\\nВідповідь міської ради.\\\\r\\\\nЗ метою недопущення руху транспорту по пішохідній доріжці поблизу залізничної колії, у весняно-літній період 2015 року заплановано влаштувати обмежувачі руху транспортних засобів у вигляді на півсфер) зі сторони пров. За Рудкою та вул.. Транспортної. На дворі вже 2017 рік а ніяких півсфер немає про ремонт навіть не кажу.
незавершений ремонт
22 травня 2017; автор: Юрій
Добрий день. По вул. кн.Острозького буд.40 незавершено ремонт прибудинкової території. Коли буде завершено ремонт? Роботи всього на одну годину максимум чотири
транспорт
22 травня 2017; автор: Кононенко Т.О.
Скарга на роботу маршруту № 6 - А. 19.05.2017 р. водій даного маршруту не заїхав на вул.Броварну об 13.02 (відповідно до розкладу руху автобусів на автобусному маршруті, який введений в дію 12.12.2016 року). Прочекала з 12.55 до 13.25 год., так і не було. Їхала тим же маршрутом від дитячої поліклініки о 12.40, так водій біля 6-го магазина почав казати, що не встигає і на Броварну заїжджати не буде... Люди почали обурюватися, то заїхав))) А назад як видно не потрібно?????\\r\\nІ це не поодинокий випадок. \\r\\nТакож водії взяли собі в приклад не їхати по маршруту о 16.00 год. з автовокзалу (три рази я намагалась сісти на цей маршрут біля дитячої поліклініки)...Не дочекалася не разу)))\\r\\nПрошу навести порядок на даному маршруту і надати відповідь про проведені дії
22 травня 2017; автор: Ярослав
мешканці по вул Київська 11 .11а . 11б . 9 разом близько 600квартир просимо вже 20 років підведіть до наших будинків дворове освітлення . освітлювальних ліхтарів і стовбів ніколи тут небуло .
Поліклініка
22 травня 2017; автор: Андрій Богданович
Доброго дня! Скажіть ,будь-ласка,чи є платними проходження УЗД в поліклініці №3 ,24 каб. для жителів мікрорайону,чи це вважається добровільно-примусовими внесками? І ще-направлення від лікаря дільничого не впливає на безкоштовне обстеження? Якщо все-таки,оплата 50 грн. потрібна,то де воно фіксується?
реєстрація
22 травня 2017; автор: Володимир
де і як змінити місце реєстрації з м. Тернопіль в с. Петриків?