Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
субсидії
24 листопада 2017; автор: Наталя
Хочеться дізнатися коли почнеться виплата зекономлених субсидій.Заяви подавали ще влітку, а компенсації немає по сьогоднішній день.
платежі за садочок
24 листопада 2017; автор: Ірина
Доброго дня!Хочу зрозуміти щодо оплати садочків з нового року, для тих дітей в яких немає прописки, якщо я працюю офіційно у фірмі , яка зареєстрова у Тернополі і уже 7 років чемно з мене відраховують податки у міський бюджет . Чи можна взяти довідку з роботи і платити так як усі?
дитячі садочки
23 листопада 2017; автор: Надія
Доброго дня.Ви повідомляєте,що робите зпізди до дитячих садочків.То зробіть будь ласка заізд до садочка #24 на Острозького.Там під горб і що сходити і виходити важко.Там ями на тротуарчику і провалля на кусочку заізду.Займіться цим питанням.Бо вже багато років нічого не робиться.Дякую
23 листопада 2017; автор: Крушельницька Н.І.
На перехресті вулиць Бойківська і Лемківська встановлено дорожній знак \"Головна дорога\" лише з одного боку вул. Бойківська. Дорожній знак повернений в сторону житлового будинку. Цей не виконує функції регулювання і може стати причиною ДТП
Ремонт прибудинкової території
22 листопада 2017; автор: Юрій
Доброго дня! До Вас звертається інвалід ІІ групи, мешканець будинку №2 (ІІІ підїзд) по вулиці Симоненка! В 2017 році був обіцяний ремонт нашого двору! Але дальше обіцянок справа не пішла! Чи можливо при формуванні «Титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2018 рік» запланувати ремонт асфальтобетонного покриття нашої прибудинкової території нашого двору (3 підїзд), адже там суцільні вибоїни? Прошу дати відповідь !
ремонт двору
22 листопада 2017; автор: Оксана
Шановна мерія! Прошу включити в перелік дворів, які будуть відремонтовані у 2018 році двір будинків Пушкіна, 1 - Пушкіна, 3. Будинки збудовані більше 40 років тому і ні разу їх двори капітально не ремонтували. Всі навколишні двори вже або поремонтовані, або перебувають в кращому стані, ніж наш. Навіть двори будинків по вул. Тарнавького, 3 і 5 капітально відремонтували, хоч ці будинки збудовані пізніше. Дуже сподіваюся на позитивний результат!!!
Розвоздушення батарей
22 листопада 2017; автор: Людмила
Доброго дня, в мене в квартирі половина батареї холодна, сказали що потрібно розвоздушити, викликали аварійну тепломереж вони сказали що за свою роботу я повинна заплатити 400 грн, чи зобовязана я платити?
Освітлення вулиць
22 листопада 2017; автор: Олег
Роз\"ясніть, будь ласка, хто займається питаннями освітлення території навчальних закладів Тернополя? У 18.00 неможливо забрати дитину зі школи (ЗОШ № 21) та із садочка №22 без ліхтарика в руках. Території цих закладів ніяк не освітлюються!
Проїздні квитки на автобус і тролейбус.
21 листопада 2017; автор: Олександр
Доброго дня, шановні! Маю до Вас запитання, щодо нових проїздних квитків загального користування в тролейбусах і автобусах. Нещодавно я придбав такий собі в надії, що зможу нормально оплачувати проїзд в автобусах так само ,як і в тролейбусах. До речі, уже майже цілий рік користувався пластиковим проїздним квитком на тролейбус і ніколи не виникало проблем з оплатою, за це щиро Вам вдячний. Новий проїздний квиток не у всіх автобусах приймають до оплати, мотивуючи відсутністю валідаторів (можу навести конкретний випадок). Підкажіть, чи зобов\"язаний я платити шоферу готівку, маючи проїздний квиток і як правильно мушу поступати в такому вападку. Буду щиро вдячний за отриману компетентну відповідь!
Регламент міської ради
21 листопада 2017; автор: Роман
Доброго дня, Прошу повідомити, яка кількість депутатів на сьогоднішній день входить до складу Тернопільської ради. Яка кількість голосів необхідна для прийняття рішення на сесії Тернопільської міської ради?