Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
пропозиція
29 липня 2016; автор: Лідія
Добрий день! Дуже багато проробленої роботи за часів Надала.Ми дуже вдячні йому. Але я з такою пропозицією. В фотнанах нашого міста часто перуть одяг і миються безхатьченки.Встановіть для них душову кабіну,бо вони також як не як люди. Абіля фонтанів нехай завжди дежурить поліція. Що ви можите мені відповісти.Дякую.
Бродячі коти
29 липня 2016; автор: Марія
Шановний Сергію Віталійовичу! Як нам бути? Житель нашого пятиквартирного будинку, що за адресою Приміська 15а, Петро Дюк утримує біля десятка котів. Але не у квартирі, а в під’їзді і на вулиці. Вони напівбродячі, звісно ж, не щеплені. Майже кожної ночі з ранньої весни до пізньої осені під нашими вікнами котячі оргії з участю всіх навколишніх котів. Неймовірний вереск. Повноцінно виспатися немислимо. Взимку ж коти утримуються в під’їзді, тут же оправляються. Стоїть невиносимий сморід. Повна антисанітарія!\\r\\n Жодна із служб, що Вам підпорядковується, а це - санстанція, ветеринарна і екологічна служби, муніципальна поліція та інші, куди ми неодноразово зверталися, справитися із таким дріб’язковим питання не в силі або ж не хочуть. На наші неодноразові звернення - або махрова відписка, або перекладання один на одного. Якщо до цього додати, що подібні відписки інколи підсуваються на підпис Вашим заступникам, то це негативно позначається на іміджі ради і Вашого особисто, бо ж не ми одні є заручниками чиновницької волокити. Сказане можемо документально підтвердити.\\r\\nБлагаємо: допоможіть! Більше надіятися ні на кого.
Робота паспортного столу
28 липня 2016; автор: Вікторія
Як в державі можна прямо повпливати на організацію роботи паспортного столу? Черги там - довжилезні, прийом громадян здійснюється ДУЖЕ повільно, заплатили за вказаним рахунком за дві виписки на одну квитанцію, так має бути ДВІ ОКРЕМІ КВИТАНЦІЇ (для чого? рахунок то один), прийняли одну людину, у неї немає відповідних документів, так вони там сидять по пів години і нічого не роблять, бо чекають поки хтось піднесе папери. Поскаржитися кудись- так немає куди. Допоможіть організувати якісь скриньки скарг чи книги, які будуть розглядатися і реагувати на інциденти, за якими кожен працівник відповідної служби буде нести відповідальність за свої вчинки, не буде хамити. Зробіть систему прозорою! Нехай люди зможуть висловити свою думку на рахунок роботи даної служби. (їм всі бояться щось сказати, бо то не випишуть то не пропишуть і знайдуть чим обгрунтувати) ....Підкажіть куди звернутись
маршрутки
27 липня 2016; автор: віра
Будь ласка, доведіть до відома водія маршрутки №18 (ВО 1177 АА), що у нашому місті діє постанова про заборону російської музики в громадських місцях! Сьогодні (27.07) їхала зранку цією маршруткою, шофер не зважаючи на пасажирів включив на всю маршрутку "Наше радіо" і спокійно слухав російську попсу!
порушення Закону
27 липня 2016; автор: Ірина
Доброго дня! Чому при формуванні комісії по виборах директора Тернопільської міської ЦБС допущені грубі порушення Закону України про запровадження контрактної форми у сфері культури, а саме від громадських організацій увійшло два представники юридичного центру «Конфіденс», керівником якої є Козелко В. А. – син одного з претендентів на посаду директора ЦБС - Козелко С. С. (Ст. 21. п. 8. Закону). «Конфіденс» згідно статуту надає юридичні послуги, хоча Закон передбачає формування комісії з участю громадських організацій у сфері культури (Ст. 21. п. 6. Закону).
прибудинкова територія
27 липня 2016; автор: Наталя
Доброго дня!Звертаюсь до Вас вкотре від імені жителів Коновальця 16(1,2,3 під\"їзди). Дорога біля будику -це суцільні ями, якими діти щодня ходять до школи №23. Ми неодноразово писали, і усно звертались.Реакції ніякої.Невже щоб зремонтувати мневелику частину ділянки, треба щоб до Вас особисто звернулась наша скромна мати загиблого генерала Кульчицького, яка там проживає сама. І після операцій також їй важко ходити по тих ямах,Невже син загинув марно, і тепер навіть таку дрібницю ця жінка не заслужила. Чи потрібно щоб вона особисто прийшла просити?ми чекаємо на Вашу відповідь.
використання людей в свої
27 липня 2016; автор: Андрій
Добрий вечір Сергій Віталійович скажіть будь-ласка звідки директор ПП Сонячне та її син купляють дорогі автомобілі що в них така зарплата в жеку що позволяє купувати такі дорогі авто Дяукю.
транспорт
27 липня 2016; автор: Оксана
Доброго дня. На вашому сайті є розклад руху громадського транспорту, відповідно до якого, як я розумію, автобус №14 після 22:00 мав би ще їздити. Проте, очікуючи цей автобус 25 липня з 21:55 до 22:40 на зупинці \"11 школа\" вищезазначеного автобусу не було. Інші ж автобуси їздили. Скажіть, будь ласка, чи це я не правильно зрозуміла графік руху автобуса, чи перевізники не дотримуються встановленого графіка???
Дитячий садок
26 липня 2016; автор: Марія
Недавно були з ознайомленими зборами в дитячому садку 36.Директор садочку проводила оглядову екскурсію для батьків ,дітки яких планують перший раз іти у садок.Заходимо в ідальню,а там таракани лазять!!!!це неприпустимо!Вимагаємо негайно провести відповідні заходи,чому санстанція таке дозволяє?це ж маленькі діти,все повинно бути чисто!!!!поки там ремонт,можна їх вивезти.
Ремонт прибудинкової території
26 липня 2016; автор: Марія
Шановний мер! Коли розпочнеться такий обіцяний ремонт прибудинкової території по вулиці Живова 2 ?