Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
здоров\'я
30 червня 2016; автор: Ксенія
Прошу шановне керівництро міста зробити собі екскурсію в онкологічний диспансер і провести там хоча б кілька годин, щоб побачити який хаос відбувається. Хворих дуже багато,не вистачає палат та медичного персоналу, навпаки, медсестер скорочують, бо у держави немає коштів платити їм зарплату. Я вже мовчу про дорогі ліки, які потрібно самим діставати. Добре що є гроші на пам\'ятники велодоріжки, бари і котеджі. А лікарні нехай фінансують благодійники з Європи. Доки ми будемо стояти з простягнутою рукою, в нас діти від раку вмирають????
Доки над нами будуть знущатись?
24 червня 2016; автор: віра
скільки з нас ще будуть відверто знущатись??!! Жителі БАМу вже місяць сидять без гарячої води! "Масових ремонтів" на масиві не спостерігалось! І тут пишуть що ми ще 2 тижні будемо без води! Да що ж це таке??!!! На вулиці 30-ти градусна спека, а люди навіть помитись нормально не можуть! Я вже мовчу за сім\"ї з маленькими дітьми! Поки понагріваєш тої води, то в хаті задихнутись можна! За цілий місяць я коло нас бачила тільки ОДНУ розриту яму! І то розрили на два дні залишили, потім прийшли 2 години покулупались, покурили, і знову лишили на пару днів, тоді прийшли, поковирялись і за годину зарили! От і весь ремонт! То з такими ремонтами можна і цілий рік ремонтувати! \ПЕРЕСТАНЬТЕ З НАС ЗНУЩАТИСЬ І БРЕХАТИ! ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ВОДУ!!!!
ЖАХЛИВЕ АСФАЛЬТНЕ ПОКРИТТЯ по вул. Стадникової 1
24 червня 2016; автор: Андрій
Прохання звернути увагу всіх контролюючих органів влади і ЖЕКУ на вирішення проблеми з дорожним асфальтним покриттям у дворі та навколо будинку по вул. Стадникової 1. Головна проблема в тому що вже декілька років ці ями ніхто не латає я вже не говорю про повний ремонт покриття. Як тільки приходять вибори то всі депутати і кандидати стають чемними а як не вибори то нікому і діла немає до людей іх проблем. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ. Особливе звернення до депутата міської ради Прокопів Ліна Анатолівна ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» яка закріплена по округу № 14 до якого відноситься вул. Стадникової 1. ЯКЩО НЕ МОЖЕТЕ ЗААСФАЛЬТУВАТИ ТО ПОЛОЖІТЬ БРУКІВКУ !!!!
Як додзвонитись до субсидійного
23 червня 2016; автор: Ольга
вже котрий день намагаюсь додзвонитись до субсидійного і все марно! За тел. 25-55-87 ніхто не бере трубку, або зайнято (дзвоню вже 3 день!!!) дзвонила на інші номери, то там мене тільки футболять, і дають купу інших номерів за якими коли я дзвоню відповідь одна \"то не до нас! дзвоніть 25-55-87). У мене вже здають нерви! Але поїхати туди особисто на жаль не маю зараз можливості! Порадьте що робити?
голуби.
22 червня 2016; автор: Світлана
Доброго дня! я проживаю на 5 поверсі 5-поверхогового будинку, на технічному повесі наді мною сусіди з 4 поверху зробили голуб'ятник, тепер до хати лізуть всякі жуки, і не тільки до хати їх і на поверсі купа. скажіть будь_ласка що я маю робити в такому випадку????? це мене просто вже замучило оскільки в мене маленька дитина і їх всюди купа тих жуків.
дороги міста
22 червня 2016; автор: Алла Іванівна
7.06 2016р на цьому ж сайті було звернення щодо обмеження руху по вул. О Польового дуже б хотіла знати хто відповідає за роботу сайту і хто дає відповіді на запитання яка комісія 13.06.2016р хто саме був присутній на цій вулиці ,як вони могли розглядати дане питання коли у відповіді написано .що вул. О Польового примикає до вул. Дівочої. Спочатку щоб надати відповідь подивіться карту міста у якому ви працюєте і несети за нього відповідальність в мене враження що крім своїх кабінетів і своєї хати ви більш нічого не знаєте і не бачете. І взагалі пишете мені про якісь ремонтні роботи . кошториси і списання грошей. я все прикрасно розумію, що у вас на умі побільше списати грошей отож добре придивімося навколо нас які фахівці працюють адже написано що виїжала ціла комісія і ніхто не зауважив що вулиця Дівоча знаходиться зовсім в іншій стороні від вул.О Польового. Я прошу всього навсього обмежити рух транспортних засобів тобто встановити знак рух заборонено або знак що це житлова зона дякую за розуміння. Прошу дуже розгляньте детально дане питання іне пишіть що небудь лише для відчіпки і відписки ви самі себе позорити і викликаєте не довіру, лише формальнісь.
ворони у вентиляціях
22 червня 2016; автор: Андрій
Добрий день! Скажіть будь-ласка коли місто (в особі мерії чи жеку) почне боротьбу з воронами,які зграями надокучають мешканцям Східного масиву ( в даному випадку по Бандери 100)? Ворони поробили гнізда у ветиляційних віконцях під кришою 5-ти поверхових будинках. Кількість їх зросла неймовірно. В літній період зранку з 5 години вони збиваються в зграю -і надокучають всім (вікна влітку відкриті і через те мешканці невисипаються,дратіливі стають)! Вирішення просте-причипити невеликі рещітки (розмірои 40 на 10 см) на кожне вентиляційне віконце,але всім (з жеку) це вже роками"фіолетово". І хто повинен це зробити і тим більше коли-залишається питанням? Прошу дати відповідь,а ще краще вирішити це питання в користь мешканців,а не ворон!
21 червня 2016; автор: Мешканці вул.Київська 7
Доброго дня Сергій Віталійович та депутат нашого округу Сиротюк Михайло хотіли би вас і ще раз запитати а саме пана мера коли він виконає свою обіцянку яку він сказав ще в жовтні минулого року,що у нашому будинку вул.Київська 7 буде зроблено капітальний ремонт тротуару та дорожнього покриття обіцяли та невиконали Чому???Наш будинок з 1985 і з цього часу в ньому капітальний ремонт непроводився,4 роки тому нам поставили "бруківку" списану з театрального майдану,за кошти мешканців було зроблено розширення дороги у дворі та ямковий ремонт.На даний момент як стверджує депутат нашого округу кошторисна документація готова але немає коштів та їх у вас ніколи і не було. Ми офіційно заявляємо якщо ремонтні роботи непочнуться найближчим часом то ми вийдемо на протест і ми порівняно з вами свою обіцянку виконаємо.Просимо вас приняти правельне рішення та надіслати відповідь на електронну адресу.
АТО
21 червня 2016; автор: Козловська Марія
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, коли буде проводитися рекультивація змель учасників АТО по вул. Микулинецькій. І до кого можна безпосередньо звернутися з таким запитанням, щоб роботи зрушили з місця?
Розмітки на пішохідних переходах
21 червня 2016; автор: Христина
Почались шкільні канікули,а обіцяних \"зебр\"на Східному масиві так і немає. Водії не тормозять,а проїжджають по п\'ятах перехожих дітей.Невже потрібні жертви,для того щоб пробудити служби ,які відповідальні за розмітку на дорогах.Не економте на здоров\'ї та житті дітей!