Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Транспорт
23 січня 2017; автор: Діана
Доброго дня,пане мер скажіть будь-ласка чи зобовязані студенти оплачувати повну вартість у маршрутках?На мою думку вони теж повинні оплачувати за проїзд та як і учні загальноосвітніх шкіл ,половину суми від повної вартості.
реєстрація місця проживання
23 січня 2017; автор: Світлана
Доброго дня. Я проживаю в с. Білі ,хочу взнати. як я маю приписати свого чоловіка, якщо мама- власник будинку знаходиться за кордоном, що мені робити в моїй ситуації, довіреності я не маю, а в сільській раді не хочуть без мами. Дякую.
Вулиця Яреми
23 січня 2017; автор: Володимир
Доброго дня!!! Шановна міська рада! Чи включать ремонт вул. Яреми у титульний список на 2017 рік?
земельний податок
20 січня 2017; автор: Петро
Добрий день. Скажіть будь-ласка: яка ставка земельного податку в Тернополі на 2017 року. Дякую
Турнік в парку Відродження
20 січня 2017; автор: Віталій
Прохання встановити двохрівневий турнік в парку Національного Відродження на спортмайданчику біля атракціонів (колеса огляду) справа де вже встановлені шведська стінка, рукохід та бруси. На даний час в парку немає жодного турніка.
показники лічильників газу
20 січня 2017; автор: оксана
Отримавши карточки про показники газу від Тернопільміськгазу була вражена. У мене індивідуальне опалення, є лічильник, показник якого я подаю щомісяця до першого числа. У показнику газової служби чомусь на 150 кубів газу більше ніж у мене на лічильнику. Коли я поділилася своїми враженнями з колегами по роботі всі сказали що за 2016 рік також значно приписані показники газу . У газовій службі не можуть пояснити причини , кажуть платити по тих показниках, які дійсно є на лічильниках. Прошу розібратися з даною ситуацією та пояснити людям причину .
маршрутка 27
20 січня 2017; автор: Оксана
Пане мер коли буде нормально функціонувати транспорт на вул. будного. В ранковий і вечірній час неможливо добратися. З районів люди швидше добираються ніж з вул. Будного
вигул собак
20 січня 2017; автор: Оксана
Доброго дня, цікавить таке питання по вул.Київська 6а, молода дівчина вигулює собаку породи боксер без повідка і без намордника, більше того вигулює його біля дитячого садочка, на дитячих майданчиках собака бігає за людьми підбігає до діток, господиня часом його і підкликати не може . на зауваження хамить, матюкається. пробувала раз визвати поліцію то вона швидко втекла. я проживаю в сусідньому будинку але повз її будинок постійно проходжу, та боюся йти з дитиною. будь ласка прийміть якісь міри. дякую
АТО
20 січня 2017; автор: Олена
Доброго дня!Коли учасникам АТО будуть давати землі?
Маршрутка 27
19 січня 2017; автор: Андрій
Чому 27 маршрутка не дотримується графіку. Вже більше року нестабільно їздить. З зупинки вул. Будного (до центру) з 6 години до 7:10- 7:30 практично немає. Також з вул. Київська після 20:00 немає.