Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Скарга
25 серпня 2016; автор: Галина
23.08 о 10.25 водій маршрутка 22 А відмовився їхати на ринок біля приміської автостанції . Чому водії не дотримуються маршруту ? І чому їздить одна маршрутка 22 А ? Люди би заплатили , щоб не йти так далеко з напруженими сумками та пакетами .
школа №11
25 серпня 2016; автор: Оксана
Шановна мерія! 2 роки тому я та інші батьки скаржились на непофарбований спортивний майданчик біля 11-ої школи. За вашого сприяння його нарешті майже пофарбували, за що я була дуже вдячна. Але деякі турніки і драбини на майданчику для молодших класів так і не були пофарбовані, вже близько десяти років вони ржавіють. А на них люблять займатися діти і після уроків. Вони стали небезпечними для життя. Невже керівництво школи зверне на це увагу лише після нещастя??? Дуже прошу втрутитись!
транспорт
25 серпня 2016; автор: Жанна
доброго дня! дужа важко зранку добратися на роботу з вулиці Карпенка на масив Східний. То довго нема тролейбуса, а сьогодні ще до 9 ранку поїхав в ДЕПО. Щоб встигнути вчасно, мусила їхати і в вівторок і сьогодні з пересадкою.Чи можна десь дізнатися актуальний на сьогоднішні дні розклад руху тролейбусів № 1 і автобуса 1А
Вигул собак
23 серпня 2016; автор: Іра
Добрий день. Будь-ласка ставте таблички на газонах в парках , бульварах і т.д., щоб власники собак пробирали за своїми домашніми тваринами, бо вже немає сил, неможливо дитині пробігтись по траві, як потрібно мити взуття.Не забивайте таблички в дерева, бо скрізь таблички забиті цвяхами на дереві.Дякую.
скарга
23 серпня 2016; автор: Олена
звертаюсь із скаргою щодо облаштування територіїї біля підїзду № 7 буд.53 по вул.Злуки ,53. Коли облаштовували територію біля нашого будинку № 53 ( а саме біля інших підїздів ) , то наш підїзд оминули ( сказали що його оновлять в березні 2016 р. ) . Вже скоро вересень , а територія біля підїзду залишається такою як була . Сам підїзд завжди брудний , на першому поверсі ( біля ліфта ) постійно відсутнє освітлення . Мешканці неодноразово звертались в міськраду з цим питанням - але реакції ніякої. Просимо навести лад на прибудинковій території біля підїзду № 7 буд 53 по пр.Злуки .
напад бездомних собак
23 серпня 2016; автор: Воронська Олена
Доброго дня! 22.08.16 року зранку по дорозі на роботу я стала жертвою укусу бездомного собаки.Я змушена була залишити своє робоче місце і звернулася у лікарню за медичною допомогою , де мене госпіталізували.\ Напад стався коло будинку за адресою вул. Татарська, 41. Це напівзруйнований, напівспалений будинок.У ньому поселилися якісь люди без певного місця проживання і коло них постійно знаходиться зграя бездомних собак, які є загрозою для мешканців і перехожих. Неодноразово вони гарчали на перехожих,кидалися, рвали сумки і лякали дітей. Ще їх можна побачити коло "горбатого" моста і на території перед фабрикою "ТЕРА Прошу вжити заходів щодо усунення даної загрози для людей.
оподаткування нерухомості
23 серпня 2016; автор: Андрій
Скільки квадратних метрів житла не оподатковується в місті Тернопіль і яка ставка податку. Дякую
Капітальний ремонт
23 серпня 2016; автор: Володимир
Звертаюся до депутатів Тернопільської міської ради від всіх свівласників ОСББ КИЇВСЬКА 7.Просиво вас посприяти у вирішенні питання щодо завершення капітального ремонту на нашій прибудинковій території та асфальтувані дорожного покриття ,сьогодні підрядна організація яка виконувала ремонтні роботи сказали що все роботу завершили а дальше нехай дають гроші щоб все завершити згідно проекту.На моє зауваження щодо того що проїжджа частина стала гіршою як до самого ремонту бо працювала важка техніка та вже попортили деякі матеріали які щойно поставили мені відповіли НЕМАЄ ГРОШЕЙ.Якщо все залишити так до морозів можу сказати що до наступного року дороги небуде та тротуару також.Запрошуємо міського голову з пані Муцою Анею до нас в двір.
Благоустрій
23 серпня 2016; автор: Ніна
Доброго дня ,проживаю в новозбудованому будинку по пр-т Ст.Бандери,83 в \"Парковий комплекс\",і парадокс виходу (ні пішохідної доріжки ,ні виїзду для авто) на вул. Ст.Бандери у мешканців будинку немає , потрібно йти через вул.Рєпіна ,знаю що це є неправомірно і на зборахї нашого ОСББ мешканці вирішили подавати в суд, чи то на забудівника , чи на контрол. органи, які прийняли цей будинок. Можливо це питання можна вирішити мирно ,порадьте будь ласка куди звертатись , щоб керівництво Зеленбуду відкрило прохід хоча би для пішоходів на вул.Ст.Бандери ?
Дошкільні заклади
22 серпня 2016; автор: Тетяна
Хочу взнати за дитячий садочок 10 , Чому при наявності 11 дітей в групі роблять зведену групу -діток середнього віку з дітками ясельного віку ?