Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
оренда житла
30 вересня 2016; автор: Володимир
Чи є рішення міської ради про встановлення ставок орендної плати за житло. Якщо є то яка сума за 1 метр квадратний житлової площі.
днз
30 вересня 2016; автор: мама
Доброго дня, шановний пане мер та керівництво управління освіти міста! Неодноразово до Вас зверталися батьки вихованців дитячих садків міста з приводу подарунків або так званих «подяк» вихователям і керівництву на різноманітні свята, в тому числі і до дня вчителя. Нами , батьками , на батьківських зборах були обговорені дані питання і вирішено, що ми відміняємо традицію носіння подарунків, але не зважаючи на це, представники батьківських комітетів все ж таки вітають сьогодні вихователів, виділяючи кошти на презенти із тих грошей , що батьки здали нібито на потреби наших дітей. Ми все розуміємо, що коштів виділених з бюджету недостатньо, щоб придбати все необхідне для наших дітей, які щойно прийшли в садок, тому здали і на ремонт, і на деякі засоби гігієни, але треба мати совість, щоб за рахунок дітей і їхнього комфорту старатись догодити педагогам. Просимо звернути увагу на ситуацію в дошкільному закладі № 14(мол.група №3), який вже неодноразово згадувався з приводу подібних питань, але ми, батьки, які привели своїх дітей цього року, вірили в те, що ситуація вирішена і ми будуємо нову Україну. В нашій групі є батьки , які не згідні з необхідністю носіння подарунків, але ми не хочемо, щоб це негативно вплинуло на ставлення до наших дітей, тому просимо Вас розібратися з даною проблемою.
Щодо перейменування вул. Молодої Гвардії – бічна
30 вересня 2016; автор: Тетяна
Шановні представники Тернопільської міської ради! Прочитала замітку в газеті Репортер про перейменування вул. Молода гвардія-бічна на вул. Самчука-бічна. Хочу зауважити, що ім"я Уласа давно вже увіковічнено в найменуванні вулиці, котра знаходиться в районі обласної лікарні а також у найменуванні вулиці Самчука-бічна, на якій знаходиться, уявіть собі, житловий будинок під номером 1, і яка розташована в тому ж таки районі. Хочеться зрозуміти, що це: застарілий першоквітневий жарт? Це свідоме бажання міської ради стерти згадку про житловий будинок по вул. Самчука-бічна,1 чи просто невігластво і некомпетентність працівників ради? Кулагіна Тетяна
Охорона парків
30 вересня 2016; автор: Ірина
Просимо обмежити заізд в парку Загребелля.Дуже гарно зробили територію для відпочинку з столиками та мангалами,але багато водіів заізджають аж в парк!Невже важко пройтися ,тим більше ,що це паркова зона!І ще одне-поставте нормальний туалет.
довідка
30 вересня 2016; автор: Денис
доброго дня. Підкажіть будь ласка, мені потрібна довідка з місця проживання форма номер 3, де я можу знайти бланк донної довідки. Дякую.
ремонт доріг
30 вересня 2016; автор: Чебанов Павло
Доброго дня! Ми з см'єю проживаємо по вул. Загребельній в м. Тернопіль (масив Дружба, за ТАНГом). Стан даної ділянки дороги просто жахливий. Дойшло навіть до того, що ні служба таксі ні доставка будь чого немають бажання їхати на цю вулицю, оскіотки ніхто не хоче нищити свій автомобіль. Хотілось би дізнатись чи є в планах ремонт дороги по вулиці Загребельній в м. Тернопіль? Якщо так то на який період часу це заплвновано? Дякую. З повагою Чебанов Павло.
маршрутки
30 вересня 2016; автор: Тамара
чому сьогодні вчасно не виїхали маршрутні автобуси 16 на маршрут. з 15 квітня на Карпенка нічого юільше не їде. з 7.05 до 7.35 не було жобнога автобуса 16. люди розраховують на транспорт, а його нема. в результаті не встигаєш на роботу!!!! повинен бути графік і порядок!
екологія
29 вересня 2016; автор: Ремінецький Євген
Добрий день. Я пишу в справі навколотернопільських лісів. А точніше лісів / гаїв у с.Великі Гаї . Чи можливо найстаріші і найбільші дерева (дуби , липи , буки ) внести в реєстр еко - спадщини України , і чи такий документ існує . Питання цікавить з причини дедалі меншої кількості природних дубових та букових лісів . з повагою Ремінецький Євген
прохання -дотримувати графік руху тролебус№3
29 вересня 2016; автор: Ділай О.Р
28 вересня після роботи по вулиці Текстильній біля магазину \\\\\\\"Паляниця\\\\\\\"чекала на тролейбус №3 .який мав би відправитись з Подолян о 17,05год , але він не приїхав . Це повторюється кожного релігійного свята .Керівництво Управління транспорту вважає що в релігійні свята немає потреби пускати тролейбус№3 ми маємо йти пішки ?,Тоді скажіть для чого витрачали кошти на нову тролейбусну лінію ,на тролейбуси.Ще одне питання ,чому тролейбус№ 3 ще не має 9,00години ранку вже йде на перерву в подолянах ,адже цим тролейбусом багато людей би добирались на роботу по вулиці Текстильній .Прошу прийняти міри .Будьте милосердні для простого люду , Бог і до ВАС буде милосердний. ПРОШУ ВІДПОВІСТИ
Громадський транспорт
29 вересня 2016; автор: Андрій Іванович
Звертаюсь до керівництва автотранспорту міста! Скільки ще можна говорити, щоб в громадському транспорті не звучала руська попса і ця москальська мова!!! Вже не раз звертав увагу, що в маршрутках №18 є дуже великі любителі і поціновувачі мови окупанта. 28.09.16 водій маршрутки №18, номер автобуса ВО 0507 АА крутив \"Наше Радіо\" де від Збаразького повороту до Центру звучали москальські пісні. На зауваження, водій відповів, що не має більше що слухати. А коли йому було запропоновано слухати НАШУ музику, - відпові, що \"Де тут є наше??\" Може доцільно таким любителям рАссєї організувати комісію у військоматі і послати слухати цю музику під Лисечанськ?. Прошу звернути увагу всіх водіїв на виконання закону міськради, та не тільки...йде війна...і це в центрі Західної України таке твориться.