Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
запит
31 травня 2016; автор: Богдан
Чому при міськвиконкомі на підставі Житлового Кодексу реально не створена (НЕ з депутатів) громадська комісія з житлових питань?
Вулиця Яреми
31 травня 2016; автор: Оксана
Доброго дня!!! Чому нас не чують по вул. Яреми тут нічого не роблять? У нас як дощ впаде тоді від будинку по вул. Яреми 16 неможливо вийти у місто. Хто тут бував то знає, ми як у повній ізоляції. Чому так має бути??? Дякую.
Подяка
30 травня 2016; автор: Роман
Від себе особисто та від імені мешканців п'ятого під'їзду будинку 35 по вулиці 15 квітня дякую працівникам ДП Люкс-житло за проведені ремонтні роботи споруд водовідведення. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та нових професійних здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям справі!
благоустрій міста
30 травня 2016; автор: Михайло
Доброго дня! Прошу пана мера звернути увагу на дві проблеми: 1) біля центрального автовокзалу міста Тернополя збудували "ТОРГОВО-ПОБУТОВИЙ КОМПЛЕКС "ПАССАЖ". Але річ в тому, що напис "паССаж" зроблено з граматичною помилкою. Насправді, має бути паСаж (http://sum.in.ua/s/pasazh). А так, це - калькою з російської мови. 2) Минулого року на вулиці Карпенка провели добротний ремонт дороги, зробивши дощові стоки. Проте, було ліквідовано своєрідний горбик з асфальту перед заїздом у двори будинків № 10 і 14. Цей горбик не давав дощовій воді затікати у заїзд. Під час ремонту горбик ліквідували, вірячи, що вода стікатиме у зроблені стоки. Але це не так. Як результат вода тече згори вулиці Карпенка, минає тролейбусну зупинку і частково попадає в стоки, а частково утворює калюжу перед пішохідною доріжкою. Можливо, ця калюжа не тільки створює перешкоди пішоходам, але й руйнуівно впливає на покладену бруківку. Прошу взяти до уваги. ДЯКУЮ!
тварини
30 травня 2016; автор: таня
Я проживаю на першому поверсi , у пiдвалi пiд моею квартирою сусiди утримують птахiв , хом\'якiв для продажу .Прошу допомогти , куди я можу звернутися , чи мають право вони на це ? Адже влiтку неможливо у квартирi знаходитись.Дякую за розумiння.
Перенесення меж земельних ділянок в натуру по вул. Микулинецькій (соціально незахищені верстви)
30 травня 2016; автор: Леся Мархоцька
В якому році буде проведена рекультивація земель по вул. Микулинецькій та перенесено межі земельних ділянок в натуру для соціально-незащищених верст населення? При наявності тільки Свідоцтва про власність на земельну ділянку житлове питання вирішити неможливо...
якість роботи абоненского відділу ПАТ \\\\\\\"Тернопільгаз\\\\\\\"
30 травня 2016; автор: Якимець Ольга Миколаївна
Доброго дня! В кінці квітня 2016 року подала в абонентському відділі ПАТ "Тернопільгаз"показники газового лічільника. потім відстола чергу для того, щоби отримати інформацію, скільки треба платити ( якщо раніше показники подавалися і нараховувалася оплата в одному віконечку, то з квітня треба стояти до двох операторів), але суму до оплату мені не дали посиляючись на якісь зміни в нарахуванні і порадили прийти після 15 квітня. І ось від 15 квітня щодня хожу в Тернопільміськгаз, черги до 2-х віконечек, де повідомляют суму, години на 4 стояння в тяжкій засусі і в хвилях людського гніву щодо безпорадності абоненської служби даної установи. В мене абсолюьне відчуття, що Тернопільсіськгаз зовсім не зацікавлений в отриманні коштів від населення. Намагалася щось з"ясувати в керівництва газовні, але до нього така ж черга як і до віконечка. Прохання, надайте їм практичну допомогу в організації гідної роботи, бо людей там за людей не вважають.
Подяка
30 травня 2016; автор: Катерина
Я, мати випускниці школи №11, хочу висловити щиру подяку директору школи Літинському П.С., класному керівнику Олієвській О.П. та всім вчителям. Для моєї дочки школа була другою рідною домівкою, а вчителі та директор - другими батьками. Це люди висококваліфіковані, розумні, добрі, вимогливі та принципові. Спасибі за теплоту Ваших душ, за наполегливу працьовитість, за невичерпне терпіння та ніжну підтримку. Щиро дякую мудрому, чесному керівнику, талановитому вчителю, невтомному трудівнику Літинському П.С. Ви зранку і до пізнього вечора дбаєте про добробут, процвітання та імідж школи. Прошу Вас не засмучуватись через недоброзичливців, тому що, якщо людина працює, старається на благо школи, то завжди знайдеться хтось, хто буде заздрити такій людині, обливати її брудом. Спасибі за те, що докладаєте максимум зусиль, щоб діти відчували себе комфортно та затишно в школі!Дорога Ольго Петрівно! Щиро дякую, що Ви були класним керівником, другою мамою моєї дочки. Ви віддали дитині найкращу частинку своєї душі, наповнили її серце добротою, теплом, мудрістю, співчуттям, любов\'ю до батьків та України. Хочу побажати колективу одинадцятої школи міцного здоров\'я, мирного неба, невичерпних творчих сил, натхнення, людського щастя! Ви найкращі!!!
Поточні витрати шкіл
27 травня 2016; автор: Володимир
Шановні дописувачі! Якось випадково зайшов на сайт міської ради і прочитав звернення пані Наталі «В чию кишеню йдуть гроші?». Мене це збентежило і зачепило. Я є батьком дитини, яка в школі № 11 навчається. Переймає те, що ще якоїсь негативної події не відбулося, а бруд ллється на керівництво школи та на саму школу. Найлегше очорнити когось, а ви собі омивайтеся… Вважаю, що таке звернення є безпідставним і не обґрунтованим. Поясню чому. Для жодного з нас не є секретом, що господарське фінансування шкіл є нікчемним. Але ж ми як батьки хочемо щоб наші діти навчалися в гарних класах, світлих коридорах, вибачте, мали можливість піти у чистий туалет. А де це візьметься? Тоді ми, батьки, збираємось на збори і вирішуємо, що в школі потрібно першочергово покращити. Так було і з питанням туалетів в нашій школі. Завдяки нашій допомозі проведено ремонт майже всіх туалетів школи. На завершенні, як мені відомо, ще два, які протягом літа відремонтують. На рахунок збору коштів з батьків. Наприклад, голова батьківського комітету нашого класу на зборах, коли йде мова про збір коштів, завжди наголошує, що така допомога школі є абсолютно добровільною, виходячи із можливостей. Але, крім того, якось на початку квітня я був присутнім на загальних шкільних зборах батьків, директор школи довів всім до відома наказ управління освіти про фінансово–господарську діяльність шкіл, за яким заборонено збирати кошти з батьків на поточні витрати школи. Так і сталося. З березня збір таких коштів припинено. Розмовляв з батьками різних класів, які здали гроші за березень чи квітень, ці кошти повернули, оскільки міська рада виділила школам кошти на такого роду витрати. Де ж тут проблема? Про зібрані батьківські кошти було на зборах відзвітовано. Всі могли задавати питання та вносити пропозиції як їх використовувати. А щодо виділених мером коштів, то ревізійна комісія розбереться, якщо тут є зловживання. Не розумію, для чого зараз вносити якусь смуту? Є претензії, їх можна висловити очно, а не своїми здогадками. Складається враження, що пані Наталя далека від життя нашої школи, а оперує фактами отриманими від сусідок на кухні. Як на мене, то такого роду звернення не вирішують проблеми, а тільки посилюють негатив. Бажаю завітати до нашої школи і з’ясувати всі непорозуміння. Дякую.
В чию кишеню йдуть гроші
26 травня 2016; автор: Наталя
Шановний пане мер! Просимо звернути увагу та проконтролювати, куди, і в чию кишеню йдуть виділені вами кошти в 11 школі. Директор вже багато років так звано "ремонтує" туалети школи за кошти батьків і знову хоче потратити виділені гроші на туалети. В туалетах ремонтів не видно, труби старі, вічний сморід. Ні копійки не виділив на жоден клас, батьки далі здають на всі потреби класів та ремонти. Скільки це все буде продувжуватись? Було б добре дати завдання керівникам навчальних закладів прозвітувати, на що і скільки буде витрачено з виділеної суми, щоб хтось на цьому добре не нажився.