Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Послуги
28 березня 2017; автор: Наталя
Добрий день! В мене запитання відносно оплати послуг пологового будинку жителями м. Тернополя , які не прописані в місті.. Я прописана в Тернопільському районі , чоловік з Тернополя проживаємо у власній квартирі у Тернополі. Чому я маю оплачувати за перебування у пологовому будинку ,коли: 1. м. Тернопіль , є моїм районом за пропискою( в районній лікарні і в селі немає пологового відділення ) 2. 10 років працюю в Тернополі і сплачую податки місту.3 Невже прописка може обмежувати мої конституційні права? (проживати будь-де , користуватися безоплатно мед. послугами , освітніми закладами). ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» дає оцінку значущості інституту реєстрації. Згідно з цією нормою реєстрація, а також її відсутність, не можуть служити умовою реалізації законних прав і свобод, а також підставою для їх обмеження. По суті, сама «прописка» ніяких додаткових прав не дає. Вона існує для того, щоб державні органи вели облік громадян на території певної адміністративної одиниці. Дайте ,будь-ласка чітку ,вичерпну відповідь. Дякую!
Включіть світло на вулиці Гнатюка і Котляревського
28 березня 2017; автор: Сввтлана
Чому вже четвертий день по вулиці Гнатюка, Котляревського, Броварна... Неосвітлюються вулиці... Страшно вийти в магазин так темно... Включіть світло!!! Темно темнісінько...
Ремонт дороги
28 березня 2017; автор: Олександр
Добрий день, підкажіть будь-ласка чи запланований ремонт дороги на прибудинковій території за адресою: м. Тернопіль, вул. О.Довженка, 13, якщо так то на коли. А також підкажіть хто відповідальний за утримання доріг на прибудинкових теріторіях будинків. що перебувають в комунальній власності.
Ремонт дороги на прибудинкової території
27 березня 2017; автор: Олександр
Добрий день, підкажіть будь-ласка чи запланований ремонт дороги на прибудинкової території за адресою О.Довженка 13, якщо так то на коли. Також підкажіть яка організація відповідає за утримання асфальтового покриття на прибудинкових територіях.
дах
27 березня 2017; автор: міша
доброго дня !хочу запитати куди потрібно звертатися на рахунок капітального ремонту дахового перекриття у будинку по вулиці Микулинецька -бічна 4 .в зимовий період коли були сильні снігопади ми винесли близько 20 відер по 20 літрів кожне снігу . під час сильних дощів не встигаємо виливати воду . ми осінню прошлого року зробили в квартирі ремонт а на даний час кути між стелею і стінами в кожній кімнаті та в коридорі почорніли .дуже надіюсь на ваше розуміння та допомогу !
Руїни Тернополя
27 березня 2017; автор: Ігор
вул. Героїв Крут 1 (49.542822, 25.624524) – зруйнована пішохідна доріжка (люди просто місять болото)\ вул.. Олександра Довженка 7 ( 49.540721, 25.624174) – вже рік як петиція (http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/109) отримала позитивний висновок (люди і далі місять болото) вул.. Івана Франка, 3 ... 7А (49.554062, 25.597502)- руйнується балкон, куски штукатурки падають людям на голови. Скажіть будь-ласка хтось щось буде з цим робити ??
повторно про Шпитальну
27 березня 2017; автор: Олена
Коли буде проведено ремонт по вул. Шпитальна від швидкоі до вул. Острозького? Машини паркуються на так званому тротуарі, якого вже немає. Після прокладання водопроводу фірмою Макбуд восени, траншею закидали піском з камінням і нещодавно знову це зробили. На вулиці суцільна глина. Пройти з коляскою неможливо і через машини також, тому що тротуарів НЕМАЄ. Яма на ямі.\" Додаю, що тепер на так-званому тротуарі ще й залишили бетонові стовпи. Візьміть коляску і просто пройдіться по вулиці.
ремонт дороги
27 березня 2017; автор: Володимир
Вже пройшов рік з дня відповіді на електронну петицію (http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/192) про ремонт дороги Чернівецька-Білогірська. Коли ж все таки будуть проведені реальні роботи без відписок!
27 березня 2017; автор: Андрій
Всі хто виходить з поїзда в першу чергу бачить дуже не гарний,не естетичний напис \\\\\\\"Тернопіль\\\\\\\" на з/д вокзалі, пофарбований просто пензликом.Було б Добре поставити гарний напис,який підсвічується,як у Вінниці наприклад.
заїзд до будинку
24 березня 2017; автор: Петро
Скажіть, будь ласка , на вулиці Слівенська буд.№13 поточного року буде відремонтований заїзд до будинку?