Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Світлофор на вул. Довженка
09 грудня 2016; автор: Олег
Доброго дня! Скажіть будь-ласка коли запрацює світлофор на перехресті Л.Українки та Довженка? З вулиці Довженка і раніше було не легко виїхати, але тепер ще складніше, бо світлофор не працює, а дорожніми знаками дозволили на перехресті рухатись двома смугами в напрямку магазину Прогрес
ремонт покрівлі
09 грудня 2016; автор: Оксана
Шановний Сергіє Віталійовичу! Покрівля 6 під\"їзду будинку 11 по вул. Оболоня потребує ремонту. При танені снігу, чи дощі у всіх квартирах 9 поверху протікають стики стін і стелі. Просимо включити у план капітального будівництва на 2017 рік наш будинок.
відділ субсидій
09 грудня 2016; автор: маряна
Доброго дня! Пане мер,прошу звернути увагу на те,як працівники відділу субсидій працюють,а особливо на те,як вони відповідають на телефонні дзвінки! Це просто жах і одні нерви та даремно витрачені кошти! Сьогодні я вже 40 хв. намагаюся дотелефонуватися до них та ніяк не виходить....і ні,у них не зайнята мережа,вони просто піднімають слухавку і одразу ж кладуть її.....Ви,мені звичайно вибачте,але це їх робота,за яку вони отримують кошти і яку вони не виконують! Чому я зараз маю вдягати річну дитину і їхати туди,вистоювати в черзі,шоб задати одне питання,яке мене цікавить! А як стареньким пенсіонерам,як вагітним жінкам чи хворим людям! Набридло вже,що ніде немає порядку!
ДОРОГА
09 грудня 2016; автор: Альберт
Будь ласка, допоможіть відремоптувати дорогу до школи 7 що по вул. Юності, адже ремонт був запланований на 2016р.
В парку масово вирізають дерева!!!!
09 грудня 2016; автор: Марія
Доброго дня. Прошу дати пояснення хто і на які цілі вирізає дерева в парку Національного відродження??? Як можна скільки дерев просто вирізати, вивезти камазами і все, ніби їх там і не було. Мова йде про місце неподалік Православної церкви, де колись був спортивний майданчик. При мені завантажили цілий камаз!!!!!!!!!
Зупинка
08 грудня 2016; автор: Ірина
Доброго вечора! Будь ласка дайте відповіді на такі запитання: -Чому по вулиці Сахарова 1 ( навпроти Аквастрада ) не розчищають новозведену зупинку ? Обслуговуючий ПП \"Східний масив\" вже другий місяць годує обіцянками , а на скарги у телефонному режимі ігнорує. І також , чому на вищесказаній зупинці не зупиняються тролейбуси? Адже зупинка зведена ще у травні цього року.На звернення мешканців будинку Тернопільелектротранс повідомили , що немає постанови від Міської ради. Чому ? Прошу звернути на це увагу, адже саме з цієї зупинки доїжджають у навчальні заклади діти , а це дуже небезпечно особливо при таких погодніх умовах.
тарифи
07 грудня 2016; автор: Марина
Яка вартість централізованого постачання тепла на м. кв житла у місті Тернополі за листопад 2016 року?
прибирання території
07 грудня 2016; автор: Калина Лариса Григорівна
Хто має прибирати територію біля Ощадбанку по вулиці 15 квітня 15а? 6 грудня 2016р, повертаючисть ввечері з роботи, я впала біля цього відділення і зламала руку. Сьогодні я оплачувала ком.послуги і звернулась до керівництва, завідуючої не було на місці, якась працівниця в залі відповіла, що це м.ає прибирати ЖЕК, в них не має двірника і порадила мені не ходити, де не прибрано. У мене є відмітка в травмпункті і відкритий лікарняний листок в 2 міській поліклініці. Прошу відреагувати на таке неподобство,
Робота працівників управління соцдопомоги
07 грудня 2016; автор: Олена
Доброго дня. У відділ субсидій в Управління соціальної допомоги на Лисенка 8 неможливо додзвонитись тижнями. Або зайнято, або не піднімають слухавку. Поясніть, будь ласка, чому старенькі бабці мають йти і чекати в чергах, щоб уточнити інформацію по субсидіях? Чи не можна на цю проблему якось повпливати?
відкритий люк
07 грудня 2016; автор: олена
По вул.Д.Нечая навпроти будинку 21 відкритий люк (кришка перевертається) ще з весни ц.р. відколи почали перебудовувати бомбосховище у котедж. Великі вантажні авто постійного перекидали кришку люка. Поки що ніхто не впав у люк, але зимою його притрусило снігом і може статися біда. Прошу вирішити цю проблему.