Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
прибирання пішохідних доріжок
24 лютого 2017; автор: Ольга
Доброго дня.Проживаю по вул.Київська.6,будинок наш обсуговує пп ЖЕК "Люкс",біля будинку чисто але пішохідна доріжка від коледжу до будинку вже котрий рік неприбирається, трава не коситья.На сьогодні коли зійшов сніг там просто жах що робиться.бур'яни які не були скошені влітку стали пруттям.Кому ця ділянка належить і хто має прибирати?
пільги добровольцям
24 лютого 2017; автор: сергій
Я отримав посвідчення добровольця ато в обласній раді. воював у ДУК правий сектор. які пільги я маю? будуть пільги на комунальні платежі?
Платні медичні послуги
24 лютого 2017; автор: Оля
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи було рішенням міської ради затверджено тарифи платних медичних послуг у закладах охорони здоров'я? Якщо так, то яким саме? (будь ласка, надайте його у електронній або просканованій формі, або надішліть посилання, де з ним можна ознайомитись, адже воно повинно бути загальнодоступним). Дайте відповідь, чи кожній комунальній установі, яка надає платні медичні послуги потрібно затверджувати новий власний розрахунок платних послуг, які будуть надаватись нею? Очікую, на відповідь.
Про планетарій в школах і т.п.
24 лютого 2017; автор: Тетяна
Стосовно звернення \"мами\", яка не задоволена тим, що дітей начебто насильно змушують в урочний час відвідувати різні заходи. В мене двоє школярів і жодного разу ніхто насильно не змушував здавати гроші і відвідувати заходи, завжди є в класі діти, які не йдуть з своїх субєктивних причин в театр, чи в планетарій чи деінде. своїх дітей я запитую і якщо вони хочуть йти на захід - то йдуть. Мама, яка таке пише, точно не поведе свою дитину в планетарій чи в драмтеатр, навіть не сумніваюся. Я вдячна, що є можливості для дітей, які вони можуть використати під наглядом вичителів, адже не завжди мама може відпроситисяз роботи, щоб повести дітей кудись. Майте совість! Ніхто ваших дітей не силує, ні книжок позашкількних купувати, ні ходити кудись!Не робіть скандалу на рівному місці!
Водоканал
24 лютого 2017; автор: Ольга
За адресою м.Тернопіль вул,Шухевича 2 ,прорвана труба,потрібно терміново перекрити воду .Оскільки ситуація дуже критична ,просимо розглянути це звернення блищим часом.
освітлення пішохідних переходів
24 лютого 2017; автор: Юрій
Підкажіть до кого можна звернутися, щоб правильно налаштували прожектор на пішохідному переході біля зупинки П.Орлика. На даний момент прожектор світить в сторону а не на пішохідний перехід, у темний час пішоходів погано видно на переході. Дякую.
Ремонт доріг
24 лютого 2017; автор: Олена
Коли буде проведено ремонт по вул. Шпитальна від швидкоі до вул. Острозького? Машини паркуються на так званому тротуарі, якого вже немає. Після прокладання водопроводу фірмою Макбуд восени, траншею закидали піском з камінням і нещодавно знову це зробили. На вулиці суцільна глина. Пройти з коляскою неможливо і через машини також, тому що тротуарів НЕМАЄ. Яма на ямі.
ремонт тротуару
24 лютого 2017; автор: Тернополянин
Коли буде завершений ремонт тротуару по вулиці Глиняна. Хто додумався на зимовий період зірвати тротур. Як діти мають йти до школи і в садок. Особливо небезпечний поворот з Глиняної на Степана Бандери там діти змушені йти по дорозі.
Школа №2
23 лютого 2017; автор: Олена
Скажіть, школа - ліцей№2, куда я віддавала свою дитину , це навчальний чи розважальний заклад. Кожного дня там платні заходи (вистави, планетарії, драмтеатри), і не розказуйте , що це проводиться після уроків чи по бажанню батьків. Це проводиться під час уроків і вибору в батьків нема, бо куди подінут мого сина , якщо всі йдуть в театр. Та й надоїло кожного дня давати на ці розваги гроші, я дитину віддала в школу , для навчання, а якщо я захочу то в театр поведу сама. Що це за планетарій ,що дітей перелякали, бо на них акула вискочила. Прошу керівництво освіти навести лад з цим. І якщо всім заборонено збирати гроші то ми постійно здаємо гроші на потребу класу і щорічні \"благодійні\" внески. до мене три рази дзвонили і мої слова про заборону збору коштів мером їх не переконали.
Служба у справах неповнолітніх та дітей
23 лютого 2017; автор: Петро
Доброго дня! Де можна знайти висновки Служби у справах неповнолітніх та дітей про можливість позбавлення особи батьківських прав. У службі сказали, що можна знайти на сайті але я ніяк не можу.