Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Скарги
22 вересня 2017; автор: Наталя
Доброго дня! Куди можна подати скаргу (-и) на роботу або працівників ЖЕКу?
Маршрут №5, 5а
22 вересня 2017; автор: Оксана
Прошу пояснити, чому водії маршруток №5 і 5а їдуть по Живова, не повертаючи на Оболоня. Вже другий день поспіль біля 17.00. В цей час уже немає заторів на ринку, дорога вільна. 21 вересня 2 маршрутки проїхали, на зупинці залишилося стояти 10 людей. І це відбувається постійно. Як з цим боротись?
Картка тернополянина
22 вересня 2017; автор: Надія
Чекаю відповіді на звернення щодо виготовлення картки тернополянина від 14 вересня: \"Сьогодні намагалась подати документи на картку тернополянина в"Люкс" на 15 квітня. Документи не прийняли, мотивуючи, що була вказівка пана Гевка не приймати документів у мешканців будинків, в котрих є ОСББ. Чи правомірна така відмова? Дякую.\" Ще одне питання. Де можна придбати електронний проїзний квиток. Для цього потрібні якісь документи?
Сесія
22 вересня 2017; автор: Іван
Коли наступна сесія ТМР? Де порядок денний можна на цьому сайті знайти?
Чу не роблять вул. Яреми
22 вересня 2017; автор: Володимир
Доброго дня! Чому не роблять ремонт вул. Яреми. Тут люди живуть і неможливо пройти! А будинки будують і будуть! Дякую.
,благоустройство двора
22 вересня 2017; автор: Людмила
Вже другий місяць наш подвірья (вул. Малишка буд.№1) подібне на будівельну площадку. Неможливо безопасно пройти. Розкидали пісок, щебень,розвели безпорядок,залишили це все і це вся робота
ЖЕК
22 вересня 2017; автор: Ярослав
Доброго дня! Скажіть будь ласка, в підїзді час від часу підтоплювало перший поверх по стояку холодною водою, після того як ЖЕК відреагував його працівники пороздовбували стіни щоб отримати доступ до стояка по 7 поверх включно, після чого не виявивши протікання зі словами \"у Вас все сухо і прекрасно\" залишили квартиру разом з дірою та сміттям..., через деякий час виявилося що до хати потрапив щур через ту діру хоча вона була заблокована, а тепер питання - хто і за чиї кошти має усувати проблему вибитої стіни, а також проблему з гризунами!?!? Дякую!
Збір коштів в садочку
21 вересня 2017; автор: Андрій
Шановна мерія неодноразово Ви повідомляли, що дитячі садочки нашого міста повністю профінансовані з міського бюджету. Однак незважаючи на це в ДНЗ №18 з кожної дитини збирають по 300 грн. на потреби садочка відповідно до рішення дирекції. Поясніть чому продовжують збирати кошти, якщо садочки з Ваших слів повнстю профінансовані. (На потреби групи кошти здаємо окремо). Прохання розібратись в даній ситуації.
Благоустрій
21 вересня 2017; автор: Юрій
Коли врешті завершать благоустрій двору по вул.Данила Галицького 6-застелять дорогу поставлять люки-постійний сморід труби для вивіски білизни і тріпання коврів .Єкопарковка є а на неї заїхати не можливо
реєстрація особи
20 вересня 2017; автор: Тарас
Доброго дня! Недавно я звернувся щоб зареєструвати дитину в відділ реєстрації громадян. Там заявляють що необхідно щоб були присутні обоє з батьків, хоч ми з дружиною прописані за одною адресою і дитина зобов\'язані прописати з кимось з із батьків тобто в любому випадку дитину мають прописати за тією адресою де ми з дружиною проживаємо. Скажіть будь ласка яким нормативним документом керуються працівники вимагаючи присутності обох батьків тому що повідомити це вони відмовилися