Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
Ремонт
21 жовтня 2016; автор: Марія
Доброго дня!!!!ми мешканці будинку #16 по вулиці,.Замковій.Наш будинок потребує капітального ремонту уже давно(тече дах,сипиться фасад...),проте у ЖЕКУ відповідають,що тормозить цей процес міська рада.хотілося б взнати коли будуть вирішені проблеми із нашим будинком?
Ремонт проїзду до багатоквартирних будинків вулиць Петриківської, Достоєвського, Виговського, Яремчука, Тісної.
21 жовтня 2016; автор: Тернополянин
У зв\'язку перевиконанням дохідної частини бюджету на 81 млн грн за 9 місяців цього року (про що прозвітовано міським головою Сергієм Надалом) жителі вулиць Петриківської, Достоєвського, Виговського, Яремчука, Братів Бойчуків, Тісної просять виділити хоча б 1% перевиконання та відремонтувати проїзд до згаданих вулиць по вул Достоєвського, який перебуває в жахливому стані, а також перехрестя Достоєвського та Петриківської. Згадані ділянки не ремонтувалися близько 15 років. Це один з двох заїздів до десятка багатоквартирних будинків, які розташовані по цих вулицях. Інший заїзд є зі сторони Мазепи по Яремчука, проте взимку там небезпечно рухатися, надто великий підйом. Також звертаємо увагу, що частину Петриківської було відремонтовано похабно в минулому році (навпроти будинку №16) та цього року ще весною той сантиметр асфальту змило дощовими водами. Обирайте будь ласка більш кваліфікованих підрядників, які не будуть халтурити. Разом з тим дякуємо за ремонт 50 метрів вулиці Виговського.
Чому?
21 жовтня 2016; автор: Лідія
Добрий день?Скажіть будь-ласка,чому в маршрутках водії не обілечують пасажирів? Вони розпоряжаються грішми,як своїми власними.Доки буде цей бардак?В тролейбусах всі пасажири з білетами,а в маршрутках повна анархія.Наведіть будь-ласка порядок.
Вулиця Яреми, де пішли кошти.
21 жовтня 2016; автор: Володимир
Доброго дня! Шановна міська рада! Скажіть будь-ласка де пішли кошти, які виділялись на ремонт вул. Яреми. У нас завал, дороги немає, діти ходять по польовій дорозі. Нам обіцяли що зроблять дорогу, чекаємо вже рік. Ця дорога є у титульному списку на ремонт. дякую.
Cесія
20 жовтня 2016; автор: Руслан Віталійович
Коли відбудиться найблища сесія міської ради?
конкурс квіткових композицій
20 жовтня 2016; автор: Тетяна
Надайте інформацію про переможця квіткових композицій 2016р. Люди вкладали свої власні кошти в цей конкурс і мають право знати кого в результаті визнали переможцем.
Опалення
20 жовтня 2016; автор: Марія
Доброго дня. Проживаю по пр. Злуки 43 кв.152.(Користуюсь загальним опаленням) Від початку опалювального сезону 2016р і до 19 жовтня 2016р. Батареї в двох кімнатах і ванній не гріють..(окрім кухні)...Додзвонитись по вказаним номерам в ЖЕК нереально. \\r\\nДопоможіть вирішити дане питання!
Опалення,Завоздушення батарей.
19 жовтня 2016; автор: Віталій
Девятиповерхівка на Л.Українки 8,перший підїзд.Доступ до кранів є,розвоздушувати систему треба кожного дня.Це триває вже кілька років.Ходимо самі розводушувати.Але платячи тепер 100$ в місяць за опалення квартири хотілося б взнати як вирішити дану проблему,куди написати заяву щоби в нашому будинку/квартирі були теплі батареї цілий день а непару годин.І щоби кожного дня після роботи неходити спускати воздух.
транспорт
19 жовтня 2016; автор: Таня
На вашому сайті є розклад громадського транспорту. Мене цікавить цей розклад хтось написав так лиш би щось було написано, його хоч хтось перевіряв( а саме маршрутки №7 і 12 після 18.00)????????/ Для чого оприлюднювати неправдиві графіки руху. З перевізниками, які порушують цей графік потрібно розривати договора. Скільки вже можна обдурювати людей.
Садочок
19 жовтня 2016; автор: Юля
Це не тільки в 26 садочку збирають гроші. А в №5 садку і не переставали збирати гроші, на завідувача і наказ не діє, і благодійні внески каже суму(прямо в очі, і з квитанцією про благодійні внески приймає дитину в садок). і ніхто не звертає уваги.