Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Питання-відповіді:
Шановні громадяни, доводимо до Вашого відому, що звернення, в яких використовується ненормативна лексика та образливі фрази не будуть розглядатися та будуть видалені з розділу «питання - відповіді».
Ваше ім'я :
Ваша Пошта:
Тематика:
Введіть код :
Відправити запитання
Видалити
рух транспорту
23 червня 2017; автор: Людмила
Доброго дня. Скажіть, чому після 18.00 на ринок не їде автобус №7, в його розкладі відзначений рух до 20.00, тролейбус № 5 після 17.00 на ринок не звертає, а їде через центр, маршрут №12 їздить також до 18.00. Там окрім ринку живуть люди і немало. Скажіть як добратися матусям з малими дітьми додому. Дякую. Надіюсь на вашу допомогу.
Пробудинкова територія.
23 червня 2017; автор: Микола
Зробіть будь ласка ремонт прибудинкової території по вул. Довженка 7. Двір великий, але дітям гратися нема де, дорожне покриття в жахливому стані.
Ремонт
22 червня 2017; автор: Маша
Добрий день. Скажіть будь-ласка на коли запланований ремонт прибудинкової тереторії на вул. Л. Курбаса підїзд №2
Сміття
22 червня 2017; автор: Тетяна Романівна
Скажіть будь ласка коли вивизуть сміття із дальнього пляжу,жак що там твориться,тре в сезон частіше забирати сміття,і слідкувати за чистотою,там відихаю люди з дітьми!!!
ремонт доріг по Тернопільських вуличках
22 червня 2017; автор: Мирослава Іванівна
Чи є у плані ремонту доріг вул. Стрімка? Тут такі ями. що можна ноги поламати.Будь-ласка. хоч полатайте їх!Буду дуже вдячна.
Розкопки і просадки
22 червня 2017; автор: Костянтин
Добрий День!Питання,чому не ведеться жодного контролю над дотриманням Водоканалом і Тепломережами правил благоустрію територій після проведення розкопок в результаті виходу з ладу гнилих труб а саме дотримання термінів просідання землі перед асфальтуванням!Наприклад,сірйозна халепа утворилася на Коновальця нище паспортного столу біля почти.Там реально можна вночі трамвуватися!Далі по Злуки(від зупинки Ювілейний до перехрестя Злуки-15 Квітня) прокладені відносно недавно дорожки де з чорнового асфальту(досить капарні) де з плитки вже повикручувалися і потріскали і все через просадку землі бо там міняли труби!!І по місту масса випадків такої безгосподарності.Тільки там де рили утворюються Маріанські впадини!Стидно за місто і небезпечно для здоров\'я!!Дякую!
Пандуси
22 червня 2017; автор: Ігор
Доброго дня.\\r\\nЧому у Тернополі практично відсутні повністю пологі пандуси?В інших містах України тротуар безперешкодно переходить в дорожнє покриття.У нашому місті пандус обривається на 5-ти сантиметровому бардюрі.Чим регламентоване таке технічне рішення,адже навіть така висота ускладнює рух на інвалідних візках?
Ремонт прибудинкових територій
21 червня 2017; автор: Тарас
Доброго дня. Скажіть, коли буде завершений ремонт по вул. Леся Курбаса 9??? Згідно планів він мав бути завершений ще 15.06.2017!!!
Інфраструктура для людей з особливими можливостями
21 червня 2017; автор: Ігор
Доброго дня! Проспект Степана Бандери обладнаний малою кількістю пандусів.Нові пологи ділянки облаштовують при повному ремонті тротуарів.Чи можете ви прискорити пристосування пішохідних переходів проспекту (та й всіх інших вулиць загалом) до потреб людей з обмеженими можливостями? Зокрема цікавить перехід навпроти входу до парку Національного відродження - на Східному масиві проживає багато людей,які використовують інвалідні візки,а також жителів із дитячими візками.Пандуси полегшили б їх доступ до парку.
Безпека пішохідного переходу б.Д.Галицького - в.Л.Українки
21 червня 2017; автор: Анатолій
Прошу прибрати оті три кущі поряд пішохідного переходу Д.Галицького-Л.Українки, бо вони значно обмежують оглядовість пішоходам та водіям.