Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
28 лютого 2017;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної роботи відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та мобілізаційної роботи.

Вимоги до претендентів на посаду:

громадянство України та вільне володіння державною мовою;

вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі не менше одного року, за фахом в інших сферах управління – не менше двох років;

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

бажаний досвід роботи з питань проведення мобілізаційних заходів та призову на військову службу, а також з документами з грифом з обмеженим доступом.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку (форма П-2ДС) з додатком (автобіографія), копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податку, військового квитка (при наявності), копії документів про освіту.

Претенденти на посаду подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном 40 41 23 (відділ кадрового забезпечення).