Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
25 січня 2017;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору опрацювання та видачі кадастрової інформації служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  2. вища технічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  3. стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі не менше одного року, за фахом в інших сферах управління – не менше трьох років;
  4. досконале володіння комп’ютером та відповідними програмними засобами (Mapinfo Professional, Digitals, Ars View Gis 3.2a, Auto CAD, CorelDraw);
  5. знання законодавства з питань містобудівної діяльності та містобудівного кадастру.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку (форма П-2ДС), автобіографію, копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податку, військового квитка (при наявності), копії документів про освіту.

Претенденти на посаду подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном 40 41 23 (відділ кадрового забезпечення).